Sokół Hucisko: Obecnie A-klasa, ale cele stawiamy sobie znacznie wyższe

Sokół Hucisko dołączył w czwartek 20 sierpnia do „Galaktycznej Drużyny”. Portal GF objął patronat medialny nad klubem.

Sokół Hucisko w obecnym sezonie występuje w rozgrywkach A-klasy Stalowa Wola grupa 2. Po czterech kolejkach rozgrywek zespół Sokoła zajmuje 4. miejsce w tabeli z dorobkiem 10. punktów. Drużyna odniosła trzy zwycięstwa: KS Łęg Stany 4:1, KP Tanew Wólka Tanewska 2:1, Tanew Harasiuki 1:0 i zremisowała 2:2 z KS-em Sarzyna.

Zespół powstał 20 stycznia 1998roku i początkowo rozgrywał swoje mecze w Klasie C podokręgu Rzeszów. Bardzo szybko przyszły awanse na wyższe szczeble rozgrywek. W 2001 roku udało nam się awansować do B-klasy, a w 2004 do A-klasy. W 2008 roku zespół wpadł w poważny kryzys, z którego udało się wyjść dopiero w 2014 roku – mówi Galaktycznemu wiceprezes klubu Damian Zygmunt.

Stopniowe stawianie na młodych i zdolnych zawodników zaowocowało powrotem do A- klasy w roku 2017. W chwili obecnej cele stawiamy sobie znacznie wyżej. Mamy mocno rozwinięte media społecznościowe. Facebook, Instagram, Twitter czy chociażby działającą od 10 lat telewizję internetową SOKÓŁ TV w serwisie YouTube. Od 2018 roku mamy też zupełnie nowy stadion, który jest ozdobą całej naszej miejscowości i robi duże wrażenie na wszystkich ekipach przyjezdnych – podkreśla wiceprezes Sokoła.

W związku z nawiązaniem współpracy pomiędzy portalem GF a Sokołem Hucisko, na łamach serwisu będą regularnie pojawiać się informacje związane z klubem.

Zachęcam również do śledzenia mediów społecznościowych i strony internetowej Sokoła Hucisko.

https://www.youtube.com/user/sokolhucisko97

https://www.facebook.com/sokolhucisko/

https://twitter.com/SHucisko

http://sokol-hucisko.futbolowo.pl/index.php

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.