Sokół Hucisko spróbuje sforsować San

Sokół Hucisko, po przerwie spowodowanej pauzowaniem w poprzedniej kolejce, wraca do ligowych rozgrywek. W niedzielę na własnym boisku spotka się z Sanem Kłyżów, liderem rozgrywek A-klasy grupa Stalowa Wola II.

W rozegranych do tej pory pięciu meczach z zespołem z Kłyżowa Sokół zwyciężał 3 razy, a San dwukrotnie. Bilans bramkowy jest korzystny dla Sokoła w stosunku 7:6.

W obecnym sezonie w rozgrywkach A-klasy Stalowa Wola II, Sokół w ośmiu meczach zdobył 20 punktów i zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Zespół z Huciska nie poniósł jeszcze porażki, a jego dorobek to 6 zwycięstw i 2 remisy. Sokół pozostaje jedynym niepokonaną drużyną w ligowej stawce.

Niedzielne spotkanie z Sanem Kłyżów można śmiało nazwać meczem na szczycie. Do Huciska przyjeżdża lider tabeli, mający na koncie 24 punkty. San rozegrał jedno spotkanie więcej od gospodarzy niedzielnego pojedynku. Ośmiokrotnie zwyciężył i poniósł jedną porażkę w 6. kolejce rozgrywek ze Staromieszczanką Stare Miasto (1:2).

Do Huciska przyjedzie zespół, który przed startem sezonu był stawiany w roli głównego kandydata do awansu i jak pokazuje tabela będzie w takiej roli aż do końca rozgrywek. Przed Sokołem trudne zadanie, ale aby sięgać po marzenia należy skutecznie mierzyć się także z trudniejszymi przeszkodami – podkreślają w Hucisku.

Początek spotkania Sokoła z Sanem w najbliższą niedzielę 27 września o godzinie 11.

Sokół Hucisko współpracuje z portalem GF. Klub jest objęty patronatem medialnym.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.