Sokół Hucisko zakończył przygotowania do rundy wiosennej

Za piłkarzami Sokoła Hucisko okres przygotowawczy do rundy wiosennej 2022. Widzieliśmy w nim sporo walki, potu i poświęceń, a wszystko po to by zbudować optymalną formę, która pozwoli zaprezentować się w rozgrywkach ligowych lepiej niż jesienią – informuje Damian Zygmunt, wiceprezes klubu.

Damian Zygmunt przekazał Galaktycznemu Futbolowi raport z zimowych przygotowań.

Za piłkarzami Sokoła Hucisko okres przygotowawczy do rundy wiosennej 2022. Widzieliśmy w nim sporo walki, potu i poświęceń, a wszystko po to by zbudować optymalną formę, która pozwoli zaprezentować się w rozgrywkach ligowych lepiej niż jesienią.

Po 38 dniach ciężkiej pracy na hali i bieganiu po lasach, nadszedł dzień pierwszego meczu kontrolnego. 19 lutego na stadionie w Jelnej w meczu z Sanem Wierzawice padł remis 2:2. Po dużym obciążeniu treningowym taki wynik z zespołem, który jest jednym z głównych kandydatów do awansu do A klasy, napawał optymizmem, zwłaszcza, że Sokół wyklarował sobie sporo okazji, które powinny zostać zamienione na gole.

Tydzień później – 26 marca, ekipa z Huciska zameldowała się na stadionie Startu Brzóza Stadnicka, występującego na co dzień w rzeszowskiej A klasie. Kolejne pełne emocji spotkanie i tym razem minimalna porażka 2:3. Porażki w meczach kontrolnych działają jednak motywacyjnie. Tak też właśnie było tym razem. Zgromadzony materiał posłużył do pracy na kolejnych kilka dni.

Szybko okazało się, że wykonywana praca przynosi efekty. 6 marca na stadionie w Hucisku doszło do rywalizacji Sokoła z Budowią Budy Łańcuckie. Przedstawiciel rzeszowskiej B klasy okazał się za słaby, a mecz zakończył się ostatecznie wynikiem 4:0 dla ekipy z Huciska.

Czwarty mecz kontrolny odbył się w niedzielę 13 marca, na sztucznym boisku w Nowej Wsi koło Rzeszowa, rywalem Sokoła był kolejny przedstawiciel rzeszowskiej B klasy – LKS Stobierna-Krzywe. Chociaż pierwsza połowa na to nie wskazywała w drugiej odsłonie byliśmy świadkami prawdziwej deklasacji. Wynik końcowy 7:0 na korzyść Sokoła.

Wszystko wskazuje, że był to ostatni mecz kontrolny Sokoła przed długo wyczekiwanym startem rundy wiosennej. Na najbliższy weekend przewidziana jest wewnętrzna gierka, a już 27 marca odbędzie się mecz pierwszej wiosennej kolejki A klasy, w którym Sokół na własnym stadionie zagra z KS-em Łukowa.


Sokół Hucisko po rundzie jesiennej zajmuje 7. miejsce w tabeli rozgrywek drugiej grupy Klasy A Stalowa Wola.

Klub jest objęty patronatem medialnym przez Galaktyczny Futbol.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.