fbpx

Spadkowicz z PKO BP Ekstraklasy buduje zespół na kolejny sezon

Szeregi Wisły Płock zasili Fabian Hiszpański, podpisując kontakt ważny do 30 czerwca 2026 roku! Tym samym wychowanek Nafciarzy wraca do domu po kilku latach nieobecności.

Fabian Hiszpański urodził się 26 października 1993 roku w Płocku i jest wychowankiem Wisły. W pierwszej drużynie zadebiutował jeszcze na szczeblu drugiej ligi, kiedy wszedł na końcówkę wygranego 3:0 spotkania z Ruchem Wysokie Mazowieckie. W kolejnych latach stał się już podstawowym zawodnikiem, a szczyt jego formy przypadł na sezon 2014/2015.

Mimo braku awansu na poziom ekstraklasy on sam w pewnym sensie tę promocję uzyskał, przechodząc wówczas do Podbeskidzia Bielsko-Biała. Po nieudanej rundzie jesiennej wrócił jednak do Płocka. W następnym roku występował w pierwszoligowej Wiśle Puławy, z kolei później znów zaliczył comeback do Nafciarzy, by dołączyć do rezerw.

Na przełomie 2018 i 2019 roku grał kilka miesięcy w drugoligowej Bytovii Bytów. Następnie przywdziewał barwy KKS 1925 Kalisz, a po dobrej jesieni trafił do pierwszoligowej Arki Gdynia. Przez dwa lata rozegrał tam kilkadziesiąt spotkań.

W minionym sezonie był z kolei podstawowym zawodnikiem Stali Mielec. W PKO Bank Polski Ekstraklasie zaliczył trzydzieści spotkań, zdobywając jedną bramkę z Pogonią Szczecin. 


Foto: Biuro Prasowe Wisły Płock

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.