Sparta Brodnica zaprasza na Bal Piłkarza

Już 3 lutego w ośrodku Półwysep Wądzyn odbędzie się XII Bal Piłkarza organizowany przez Brodnicki Klub Sportowy Sparta. To kolejna edycja imprezy, która na stałe wpisała się w kalendarz brodnickiego klubu, ale tym razem wydarzenie będzie miało miano historycznego.

Bal Piłkarza odbywa się corocznie już od kilkunastu lat, z małą przerwą na pandemię koronawirusa. Tegoroczny bal będzie jednak wyjątkowy ze względu na to, że Sparta w 2024 roku świętuje stulecie istnienia klubu.

Wydarzenie cieszy się zawsze dużym zainteresowaniem, tym bardziej że organizowane jest w okresie karnawału. Wśród gości oprócz działaczy i zawodników klubu pojawiają się przedstawiciele władz, związków piłkarskich, sponsorów, kibiców, rodziców dzieci z akademii, ale i również osób postronnych. Zdarzają się również goście specjalni, jak chociażby Piotr Świerczewski. Były reprezentant Polski pojawił się na balu w 2019 roku. We wcześniejszych edycjach w wydarzeniu uczestniczyli również Jerzy Engel i Tomasz Iwan.

Bal Piłkarza  (9).jpg

fot. AVIS Brodnica

Tradycją balu stały się licytacje gadżetów oraz loteria fantowa. W przeszłości licytowano m.in. koszulki z podpisami Jakuba Błaszczykowskiego i Łukasza Fabiańskiego czy koszulkę Legii Warszawa z autografami jej zawodników, “pod młotek” trafiły również koszulki Cristiano Ronaldo i Ikera Casillas’a przywiezione z meczu Realu Madryt.

Bal Piłkarza  (6).jpg

fot. Jakub Wiśniewski

Bal Piłkarza  (4).jpg

fot. AVIS Brodnica

W tym roku również będzie można wylicytować ciekawe pamiątki, a prawdziwym rarytasem będą dwie koszulki reprezentacji Polski personalizowane pod jubileusz Sparty wraz z podpisami kadrowiczów – m.in. Roberta Lewandowskiego i Wojciecha Szczęsnego.

Koszulki 100 lat.png

Dużym zainteresowaniem cieszy się również loteria fantowa, w której każdy los wygrywa. Wygrać można m.in. gadżety klubowe, ale też wiele innych przedmiotów ufundowanych przez sponsorów i darczyńców. Klub cały czas zbiera różnego rodzaju nagrody, osoby chętne, które chcą coś przekazać na tę wyjątkową okazję proszone są o kontakt.

Bal Piłkarza  (8).jpg
fot. AVIS Brodnica

XII Bal Piłkarza będzie jednym z elementów obchodów stulecia klubu, które przypadają właśnie na ten rok. Sparta Brodnica posiada barwną historię – w przeszłości zaliczała się do najsilniejszych klubów w województwie kujawsko-pomorskim, brodnicki stadion pękał w szwach, a jej barwy reprezentowali m.in. Łukasz Fabiański i Jakub Wawrzyniak. Aktualnie klub występuje na poziomie IV ligi, w dużej mierze opierając swoją kadrę na młodych zawodnikach oraz wychowankach klubu. Sparta posiada certyfikowaną Akademię Piłkarską odznaczoną brązową gwiazdką PZPN, w której trenuje ponad 200 dzieci i od zeszłego roku jest klubem partnerskim Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa.

Bal Piłkarza  (5).jpg
fot. Jakub Wiśniewski

Tegoroczny bal zaplanowano na sobotę, 3 lutego. Zabawa zacznie się od godziny 19:00 w ośrodku Półwysep Wądzyn i potrwa do późnych godzin nocnych. Oprawę muzyczną zapewni DJ z zespołu TIMM, a za obsługę i prowadzenie imprezy odpowiadać będzie Wiesław Mierzyński z firmy Avis. Nadal są dostępne miejsca, koszt dla gości to 400 zł za parę.

Więcej informacji oraz zapisy: 
– Daniel Bukowski, tel. 723 905 149

Bal Piłkarza  (7).jpg
for. Jakub Wiśniewski 

Bal Piłkarza  (2).jpg
fot. AVIS Brodnica 

Bal Piłkarza  (4).jpg

Tekst nadesłany przez Klub Sportowy Sparta Brodnica 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.