fbpx

Stanisław Gajlewicz, prezes RKS Okęcie Warszawa: Tak umiera sport w stolicy

Dziś na Twitterze, prezes RKS Okęcie Warszawa poinformował o otrzymaniu pisma od Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy o wszczęciu postępowania w celu odebrania terenu klubowi.

Stanisław Gajlewicz zamieścił również kopię wspomnianego pisma.

 

Po wpisie prezesa zasłużonego warszawskiego klubu, jakim jest RKS Okęcie, na Twitterze rozpoczęła się gorąca dyskusja. Wiele osób, między innymi ze środowiska Niższych Lig wsparło „Lotników”.

Prezes Gajewicz udzielił krótkiej wypowiedzi portalowi Galaktyczny Futbol.

Mimo naszych wysiłków w porządkowaniu spraw klubowych, miasto obrało kurs na odebranie terenów, a tym samym likwidację klubu RKS Okęcie. Nasz sukcesy sportowe też jakoś nie są zauważane, nie wspominając o funkcji społecznej jaką pełnimy. Klub nie nie jest firmą. Jako organizacja OPP wszystkie pozyskane środki wykorzystujemy na szkolenie młodych zawodników. W klubie trenuje 180 zawodników w rocznikach 2004-2013, oraz seniorzy, którzy są o „włos” od awansu do IV ligi. Szkoda, że nas się tak traktuje…

 

Oto niektóre z wpisów jakie pojawiły się w sieci pod informacją zamieszczoną przez prezesa Okęcia.

Zarzynaja Skre, Okęcie, Marymont…betonuja parki, no pięknie nam się platforma prezentuje, tak pro- eko i sportowo.

http://

Dyskusja na Twitterze trwa. Zapraszam.

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.