Tak wygląda „wsparcie i pomoc” wojewódzkiego związku w obliczu lockdownu amatorskiej piłki

Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej bardzo szybko odpowiedział na zarzuty braku wsparcia dla amatorskich drużyn, które wciąż nie mogą wyjść na piłkarskie boiska. Kolegium Sędziów ZZPN wydało oświadczenie.

Komunikat zamieszczony na facebookowym profilu Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej, jeden z kibiców skomentował krótko, acz treściwie: Śmieszne.

Ja odbieram poniższe oświadczenie jako jasny sygnał ze strony ZZPN – Próbujecie obchodzić obostrzenia? Próbujcie. Od nas nie oczekujcie wsparcia.

Z dochodzących do nas informacji, podobną postawę przyjęła ogromna większość ZPN-ów, w myśl powiedzenia: Najlepszy przeciętny, bo nie wystaje.

KOMUNIKAT KOLEGIUM SĘDZIÓW ZACHODNIOPOMORSKIEGO ZPN

W związku z pojawiającymi się sygnałami o próbach obejścia przez kluby obowiązujących przepisów w zakresie meczów sparingowych uprzejmie informujemy, iż Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej obsadę sędziowską zgłoszonych zawodów będzie prowadził jedynie, wobec klubów posiadających drużyny młodzieżowe oraz zawodników posiadających status profesjonalisty, zgodnie z Rozporządzeniem obowiązującym do 14.02 br.

I wszystko jasne…

Fot. Radio Ziemi Wieluńskiej

******

Czytaj też:

https://galaktycznyfutbol.pl/2021/01/30/zbigniew-boniek-swoim-wpisem-na-twitterze-wywolal-lawine-komentarzy-prezes-pzpn-ruszyl-srodowisko-nizszych-lig/

https://galaktycznyfutbol.pl/2021/01/29/bezsensowne-zakazy-dla-amatorskiego-sportu-utrzymane-zamykajac-nas-w-domu-robicie-cos-gorszego-niz-tylko-zakaz-biegania-za-pilka/

https://galaktycznyfutbol.pl/2021/01/29/glos-prezesa-b-klasowej-druzyny-czy-pzpn-nie-powinien-byc-lacznikiem-na-linii-rzad-kluby-dzialania-zwiazku-sa-niewystarczajace/

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.