Tęcza Jankowice poszukuje partnerów do współpracy. „Chcemy się prężnie rozwijać i iść do przodu”

Tęcza Jankowice, lider Klasy B grupa Jarosław, zwraca się za pośrednictwem portalu Galaktyczny Futbol o pomoc i wsparcie.

Tęcza Jankowice w obecnym sezonie idzie jak burza. Zespół zajmuje z kompletem punktów pierwsze miejsce w rozgrywkach Klasy B w grupie Jarosław (Podkarpacki ZPN). Drużyna z Jankowic odniosła 10 zwycięstw i prowadzi w tabeli z przewagą aż 8 punktów nad Iskrą Zabłotce. Zawodnicy Tęczy strzelili w rundzie jesiennej 39 goli, tracąc przy tym zaledwie pięć.

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i trawa

Sportowy sukces jakim jest z pewnością wynik osiągnięty do tej pory w obecnym sezonie, niesie za sobą kolejne wyzwania. W klubie za cel postawiono sobie awans na wyższy szczebel rozgrywek. Jak dobrze wiemy, ambitne projekty na niższych szczeblach rozgrywek często upadają z prozaicznych (czytaj finansowych) względów. Władze klubu Tęcza Jankowice próbują iść naprzeciw trudnościom jakie mogą piętrzyć się na drodze do rozwoju i postanowiły poszukać pomocy oraz wsparcia ze strony ewentualnych współpartnerów czy sponsorów.

– Chcemy się prężnie rozwijać i iść do przodu, posiadamy piękny stadion, wraz z zapleczem.
Zwracamy się z prośbą, jeżeli jest taka możliwość, o wsparcie. Interesuje nas jakakolwiek pomoc, wszelakiej postaci np: piłki, koszulki lub sprzęt do treningu – powiedział Galaktycznemu Paweł Zając z Tęczy Jankowice.

– Ze swojej strony oferujemy reklamę na stadionie. Posiadamy obiekt, który ma ogrodzenie, i piłko chwyty za bramkami. Można umieścić tam swój baner reklamowy lub innego rodzaju formę zachęty dla wszystkich ludzi, którzy przychodzą na nasze mecze i interesują się piłką nożną. Pragniemy więc nawiązać współpracę, a zainteresowanych zapraszamy do kontaktu drogą mailową: teczajankowice@wp.pl – zachęca Paweł Zając.

***

Ze swojej strony zachęcam do nawiązania kontaktu z Tęczą Jankowice, a także do odwiedzenia klubowego portalu na Facebooku.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.