Trener oraz założyciel Akademii Piłkarskiej Ostrzeszów zasłabł nagle na boisku i zmarł. Miał 46 lat

Podczas 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zmarł nagle 46-letni Dariusz Szczepaniak. Trener i założyciel Akademii Piłkarskiej Ostrzeszów zasłabł na boisku podczas charytatywnego meczu. Nie udało się go uratować.

Do tragicznego zdarzenia doszło podczas meczu charytatywnego na rzecz WOŚP w Ostrzeszowie.

„Wciąż nie możemy uwierzyć w tę stratę dla całej lokalnej społeczności, a przede wszystkim naszego sportowego środowiska. Był naszym wychowawcą, mentorem piłkarskim i przede wszystkim dobrym kolegą. Swoją pracą ukształtował setki młodych mieszkańców naszego powiatu” – napisał burmistrz Ostrzeszowa Patryk Jędrowiak, który poinformował o śmierci trenera.

„Zapamiętamy Go jako niezwykle serdeczną osobę, otwartą na innych, solidną i wytrwałą w dążeniu do założonych celów” – podkreślił burmistrz miasta.

Dariusz Szczepaniak miał 46 lat. Był założycielem Akademii Piłkarskiej Ostrzeszów. W swojej karierze zawodniczej reprezentował ostrzeszowską Victorię, ale również Biały Orzeł Koźmin Wlkp., LKS Czarnylas, LKS Jankowy 1968, Centrę Ostrów Wlkp.

Trener pracował z młodzieżowymi drużynami UKS „TRÓJKA” Ostrzeszów i KP Victoria Polsam Ostrzeszów (liga wojewódzka), a także prowadził seniorskie drużyny Victorii Ostrzeszów, LKS Czarnylas, LKS Jankowy 1968, Orzeł Mroczeń.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.