Viaplay Group z nową, atrakcyjną ofertą publicznego odtwarzania wydarzeń sportowych

Od 17 stycznia br. Viaplay Group wprowadza odświeżoną ofertę publicznego odtwarzania wydarzeń sportowych, skierowaną do właścicieli barów, restauracji i innych lokali gastronomicznych.

Nowy pakiet 12-miesięczny, umożliwia prezentowanie atrakcyjnych transmisji sportowych na żywo za pośrednictwem platformy streamingowej Viaplay w cenie od 400 do 1,000 PLN miesięcznie w zależności od powierzchni lokalu. Licencjonowane podmioty zyskują prawo do legalnego, wyświetlania wszystkich wydarzeń sportowych dostępnych za pośrednictwem Viaplay w Polsce. W bogatej ofercie platformy streamingowej Viaplay znajdują się transmisje wyścigów F1®, gal KSW, meczów Premier League, Bundesligi, Ligi Konferencji Europy UEFA, Ligi Europy UEFA i turniejów DARTS i wiele innych. Od 17 do 31 stycznia Viaplay umożliwia również wykupienie wybranej licencji na okres 18 miesięcy w korzystnej cenie.

Nowe pakiety Viaplay nawet na 18 miesięcy!

Odświeżona oferta Viaplay skierowana do właścicieli barów, restauracji i innych lokali gastronomicznych obejmuje licencję na publiczne odtwarzanie wydarzeń sportowych dostępnych na polskiej platformie Viaplay. Cena dla poszczególnych nabywców jest uzależniona od powierzchni lokalu oraz czasu obowiązywania licencji. Nowością w stosunku do poprzedniej oferty jest możliwość zawarcia umowy na 18 miesięcy. W tym przypadku nabywca zapłaci 300 PLN (lokale mniejsze niż 150m2), 600 PLN (lokale o powierzchni pomiędzy 150 a 500 m2) lub 900 PLN (lokale powyżej 500 m2) miesięcznie.

Z kolei przy umowie zawieranej na okres 12 miesięcy dla właścicieli lokali o powierzchni mniejszej niż 150 m2 obowiązuje cena 400 PLN miesięcznie (mniej o 33% w porównaniu do poprzedniej oferty). Dla lokali pomiędzy 150 a 500 m2 opłata wynosi 700 PLN miesięcznie (o 36% mniej niż dotychczas). Właściciele lokali o wielkości powyżej 500 m2, przy umowie obowiązującej przez 12 miesięcy, zapłacą 1,000 PLN co miesiąc (mniej o 37%).

Korzystne zniżki

Każdy, kto w okresie od 17 stycznia do 30 stycznia br. nabędzie licencję na publiczne odtwarzanie Viaplay i dokona płatności z góry za okres 18 miesięcy, otrzyma zniżkę w wysokości opłaty za 3 miesiące użytkowania licencji Viaplay. Natomiast, każdy kto nabędzie roczną licencję do 30 czerwca br. i dokona płatności z góry za okres 12 miesięcy, otrzyma zniżkę w wysokości opłaty za 1 miesiąc użytkowania licencji Viaplay.

Bogactwo rozgrywek sportowych

Tylko dzięki dostępowi do bogatej oferty Viaplay odwiedzający bary, restauracje i inne lokale gastronomiczne zyskują dostęp do wspólnego oglądania transmisji z meczów najlepszych rozgrywek piłkarskich. W ofercie Viaplay dostępne są m.in. wszystkie spotkania Premier League, Bundesligi oraz Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy UEFA, w tym zmagania Legii Warszawa z FK Molde i wiele innych. Na wszystkich fanów sportów motorowych czeka rozpoczynający się już w lutym 2024 roku, nowy sezon Królowej Motosportu – Formuły 1. Wyłącznie Viaplay oferuje wszystkie treningi, kwalifikacje i wyścigi sezonu 2024 F1®, z polskim komentarzem. Na Viaplay będzie można także obejrzeć transmisje na żywo z wyścigów Kacpra Sztuki i Piotra Wiśnickiego w jego debiutanckim sezonie w F3®.

Ponadto Viaplay oferuje ekskluzywny dostęp do wszystkich gal KSW, Glory i szerokiej gamy meczów NHL, MLB, turniejów DARTA oraz wyścigów IndyCar. Viaplay jako jedyna platforma w Polsce będzie transmitować również wszystkie mecze rozpoczynającego się w czerwcu turnieju Copa America.

Więcej informacji na temat odświeżonej oferty publicznego odtwarzania wydarzeń sportowych transmitowanych na żywo na platformie Viaplay, dostępnych jest na stronie internetowej: https://www.viaplaygroup.com/publiczne-odtwarzanie-polska  

  • 17 stycznia Viaplay Group uruchamia odświeżoną ofertę publicznego odtwarzania wydarzeń sportowych, skierowaną do właścicieli barów, restauracji i innych lokali gastronomicznych.
  • Koszt wykupienia licencji jest uzależniony od metrażu danego lokalu i czasu trwania umowy. W ofercie rocznej ceny wynoszą od 400 do 1,000 PLN za miesiąc w ramach udzielanej licencji.
  • Oferta obejmuje dostęp do transmisji wyścigów F1®, gal KSW, meczów Premier League, Bundesligi, Ligi Europy i Ligi Konferencji UEFA oraz wielu innych wydarzeń sportowych.
  • Obok licencji rocznej, do 31 stycznia br. istnieje możliwość wykupienia licencji na 18 miesięcy w cenach od 300 do 900 PLN miesięcznie, w zależności od powierzchni lokalu.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.