Victoria Świebodzice. Wygrany sparing na tle nowego herbu

Victoria Świebodzice pokonała w meczu sparingowym Olimpię Kamienna Góra (4:3).

Sezon zbliża się wielkimi krokami, a forma Victorii Świebodzice w ofensywie napawa optymizmem. W meczu sparingowym z przedstawicielem jeleniogórskiej klasy okręgowej Olimpią Kamienna Góra, podopieczni Daniela Gandery zaprezentowali się bardzo korzystnie, jeśli chodzi o poczynania ofensywne. Niepokoi gra zespołu w formacji obronnej, o czym wspomniał szkoleniowiec w pomeczowej wypowiedzi.

– W mecz sparingowym z Olimpią, po ciężkim tygodniu treningów, ciężko było oczekiwać „wielkiej gry”. Cieszy przewaga, którą wypracowaliśmy na boisku, martwią natomiast stracone bramki po naszych błędach. W zespole brakowało sześciu zawodników z kadry, z pewnością miało to wpływ na naszą grę. Krótki okres czasu, który pozostał do pierwszego meczu musimy spożytkować jak najlepiej to możliwe, aby w 100% walczyć o punkty w lidze okręgowej – powiedział szkoleniowiec Victorii.

MKS Victoria Świebodzice – KKS Olimpia Kamienna Góra 4:3

Bramki dla Victorii: Paweł Grzesiak karny, Tomasz Rutkowski, Dima, Dominik Woźniak.

https://www.facebook.com/mksvictoriaswiebodzice1946/videos/804467250086005/

******

Zarząd Victorii Śiewbodzice podjął uchwałę, na mocy której zatwierdzono nowy herb.
Został on odświeżony, ale nawiązuje do historycznego emblematu Międzyzakładowego Klubu Sportowego Victoria Świebodzice, który obowiązywał od sezonu 1971/1972.


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.