fbpx

Vitezslav Lavička na dłużej w Śląsku Wrocław

Szkoleniowiec Śląska Wrocław Vitezslav Lavička przedłużył umowę z wrocławskim klubem do końca czerwca 2022 roku – poinformował klub za pośrednictwem biura prasowego.

Od początku sezonu 2019/2020 Śląsk zalicza się do ścisłej ligowej czołówki. Po rozegranych do tej pory 30. kolejkach podopieczni Lavički z dorobkiem 49 punktów zajmuje trzecie miejsce.

– Trener Lavička zrealizował zadania, które zakładaliśmy na początku naszej współpracy. Najpierw przeprowadził drużynę przez trudny okres walki o utrzymanie, a następnie zespół pod jego wodzą z dość dużym spokojem zapewnił sobie miejsce w grupie mistrzowskiej. Po jego półtorarocznym pobycie w naszym klubie śmiało możemy powiedzieć, że potwierdziły się również informacje, które wcześniej słyszeliśmy na jego temat: to nie tylko profesjonalista, ale także człowiek z dużą klasą, który darzy szacunkiem każdą osobę, z którą przychodzi mu pracować – powiedział Piotr Waśniewski, prezes Śląska Wrocław.

Szkoleniowiec wrocławskiego zespołu dwukrotnie był wybierany Trenerem Miesiąca PKO BP Ekstraklasy w sezonie 2019/2020. Wyróżnienie odebrał w sierpniu i listopadzie 2019 roku.

Piotr Waśniewski i Vitezslav Lavička

– Cieszę się, że stawimy dziś kolejny krok naprzód. Poznałem dobrze klub, jego historię, ludzi w nim pracujących i chciałbym dalej być jego częścią. Moja filozofia pracy się nie zmienia – chcemy dalej się rozwijać i osiągać założone cele, a jest to możliwe wyłącznie dzięki zaangażowaniu i wspólnej pracy całego sztabu szkoleniowego, zawodników, wszystkich pracowników klubu oraz kibiców – podkreśla Vitezslav Lavička, trener Śląska Wrocław.

Fot. Krystyna Pączkowska/slaskwroclaw.pl

Źródło: Biuro prasowe Śląska Wrocław

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.