W świętokrzyskiej okręgówce też strzelają piękne gole. Tomasz Mocherek ze Sparty Kazimierza Wielka zdjął pajęczynę z okienka bramki (Wideo)

Sparta Kazimierza Wielka pokonała wysoko, bo aż 5:1 Zorzę Tempo Pacanów w meczu piątej kolejki świętokrzyskiej klasy okręgowej. Gol strzelony w 61. minucie spotkania przez Tomasza Mocherka, na długo pozostanie w pamięci kibiców Sparty i nie tylko.

Sparta Kazimierza Wielka zdeklasowała rywala, wygrywając z Zorzą Tempo Pacanów 5:1. Bramki dla Sparty strzelali Sebastian Zając, Bartosz Kościółek, Tomasz Mocherek, Damian Mocherek oraz Piotr Trzepatowski.

Sparta wystąpiła w składzie: Damian Pałaszewski – Przemysław Fakowski (Jakub Mocherek), Mariusz Adamczyk, Adrian Morsztyn, Hubert Pańtak (Cezary Odrobina) – Damian Mocherek (Piotr Mocherek), Kamil Kłoda, Tomek Mocherek (Paweł Kotarba), Kamil Jeleń, Bartosz Kościółek – Sebastian Zając (Piotr Trzepatowski)

Ozdobą spotkania było trafienie Tomasza Mocherka z 61. minuty spotkania. Takie gole są esencją futbolu.

Zespół Sparty po pięciu kolejkach zajmuje drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 10. punktów. Więcej TUTAJ