Wandale odwiedzili kolejny klub. Tym razem w tor wyścigowy zamieniono boisko w Żydowie

Klub Fara Pelikan Żydowo poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych o akcie wandalizmu jakiego dopuszczono się na klubowym obiekcie. Murawa boiska została zniszczona przez amatorów „dritfowania”.

Do pewnego momentu próbowałem liczyć artykuły informujące o zniszczeniu boisk klubów z Niższych Lig. Zrezygnowałem, gdyż jest ich zbyt dużo. Kolejne wiadomości napłynęły z Żydowa, gdzie amatorzy samochodowych wrażeń zdewastowali murawę na obiekcie klubu Fara Pelikan.

Brak słów… Dzisiejszej nocy ktoś porył boisko w Żydowie. Jest to zwyczajnie przykre ponieważ w ostatnim czasie w murawę zostało włożone dużo pracy i śmiało można stwierdzić że mamy jedno z lepszych boisk, a ktoś celowo próbuje to zniszczyć. Jeśli wiesz kto to zrobił, lub masz jakiekolwiek informację w tej sprawie bardzo prosimy o kontakt przez messengera (Facebook)! – czytamy na klubowym profilu.

Może być zdjęciem przedstawiającym śnieg

Dowalić takiemu głąbowi, niech zapłaci za szkody to może zrozumie ile to kosztuje utrzymanie murawy, a nie wspomnę o robocie włożonej przez was – pisze w komentarzach jeden z sympatyków klubu.

Żeby z ludzmi można było tak samo jak z arbuzami.. podchodzisz, po łbie postukasz i wiesz czy normalny czy nie – dodaje inny kibic.

Kluby z niższych szczebli rozgrywkowych w czasie pandemii borykają się z masą różnych problemów. Jakby tego było mało, bandy debili dokładają kolejne, niszcząc podczas kretyńskich popisów, murawy wielu boisk. Kresu tego procederu raczej nie widać i tylko czekać kiedy następny klub poinformuje o podobnym zajściu.

Fara Pelikan Żydowo występuje w rozgrywkach czwartej grupy wielkopolskiej B-klasy. Zespół zajmuje 4. miejsce w tabeli.

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.