fbpx

Warszawa klasa okręgowa grupa 2. Okęcie Warszawa wiceliderem po rundzie jesiennej

W ostatnim meczu rundy jesiennej Okęcie Warszawa zremisowało 1:1 z Perłą Złotokłos.

Do spotkania z Perłą zawodnicy Okęcia przystępowali z pozycji lidera rozgrywek. Aby być pewnym utrzymania pierwszego miejsca, RKS musiał w ostatnim spotkaniu zdobyć komplet punktów. Tak się nie stało, ale remis również przyjęto z zadowoleniem.

Jest pięknie !!! Po remisie 1:1 z Perłą w Złotokłosie , rundę jesienną kończymy na 2 miejscu w tabeli !!! Tak trzymać Panowie !!! Dziękujemy !!! – wpis o takiej treści pojawił się na facebooku Okęcia.

 

Perła Złotokłos – Okęcie Warszawa 1:1 (1:0)

Bramki: Szawro 75’ – Adrian Beta 33’

Skład Okęcia: Karol Gębski – Adrian Beta , Marcin Romanowicz , Piotr Łuczyk kpt., Mariusz Wiśniewski ż – Jerzy Fiszer ż (58.Adam Warda), Łukasz Dziewicki ż , Mateusz Olkowski ż , Damian Koński ż(70.Piotr Balsam) – Adrian Wiercioch , Rafał Gajowniczek ż (58.Marcin Rusek)

Ławka rezerwowych: Ksawery Uhruski , Patryk Kępka , Michał Łuczyk.

Przed spotkaniem oba zespoły pozowały do wspólnego zdjęcia w ramach poparcia akcji #SzacunekDlaArbitra.

 

RKS przerwę zimową spędzi na drugim miejscu w tabeli, które jest premiowane awansem. Liderem rozgrywek jest drugi zespół Ursusa Warszawa, który w ostatnim spotkaniu jesieni pokonał rezerwy Pogoni Grodzisk Mazowiecki 2:0. Zarówno Okęcie jak i zespół lidera mają w swoim dorobku 32 punkty.

Tłok w czołówce tabeli sprawia, że runda wiosenna zapowiada się bardzo emocjonująco.

Tabela https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi,31673.html?round=15#

Zdjęcia: RKS Okęcie Warszawa

Grzegorz Sawicki

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.