fbpx

Wieczysta Kraków wydała niezłą sumkę na zmotywowanie przeciwników Stali Stalowa Wola. Co z tego, gdy sama się wyłożyła

Wieczysta Kraków już raczej nie awansuje do II ligi. Zawodnicy „dream teamu” budowanego za pieniądze Wojciecha Kwietnia, gubią punkt za punktem. Na trzy kolejki przed końcem sezonu tracą do Stali Stalowa Wola aż cztery „oczka”. Klub z Krakowa motywował nawet przeciwników Stalówki, ale tylko stracił kilkaset tysięcy złotych.

Jak poinformował na Twitterze Norbert Skórzewski, były dziennikarz portalu „Weszło”, Wieczysta Kraków zapłaciła po 150 tysięcy na zmotywowanie przeciwników Stali Stalowa Wola. Kasa trafiła do piłkarzy KSZO Ostrowiec (2:1) i Podlasia Biała Podlaska (1:1).

Jak w kilka dni przepalić 300 tysięcy złotych? Proszę bardzo – Wieczysta Kraków zapłaciła po 150 tysięcy na zmotywowanie przeciwników Stali Stalowa Wola. Kasa trafiła do piłkarzy KSZO Ostrowiec (2:1) i Podlasia Biała Podlaska (1:1). Problem w tym, że krakowianie wywalili się na Wisłoce Dębica i rezerwach Korony Kielce. Dodatkowo przegrali z Avią Świdnik, Stal wygrała swój mecz i jest już prawie pozamiatane – napisał Skórzewski.

Jakie będą dalsze losy Wieczystej Kraków w przypadku braku awansu do II ligi? Czy Wojciech Kwiecień zabierze swoje zabawki (czytaj miliony) i uda się na inne podwórko bawić się w budowanie kolejnej drużyny? Nie znam odpowiedzi na te pytania i z pewnością trzeba będzie jeszcze poczekać do końca sezonu. Może zdarzy się cud? Przecież niejeden widzieliśmy w polskiej piłce nożnej.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.