Wieczysta Kraków zdemolowała kolejnego rywala. „Piątka” Radosława Majewskiego

Wieczysta Kraków odprawiła z bagażem trzynastu goli zespół Borka Kraków. Pięć bramek zdobył były reprezentant Polski Radosław Majewski.

„Przenieście ich do 2 Ligi albo wyżej”, mniej więcej takiej treści komentarze kibiców przewijają się pod relacjami z meczów Wieczystej Kraków. Dwucyfrowe wyniki to już norma w wykonaniu lidera krakowskiej okręgówki. Podobnie było i w sobotnim meczu z Borkiem Kraków. Podopieczni Przemysława Cecherza już do przerwy prowadzili 6:0.

Po przerwie trwał festiwal strzelecki i ostatecznie Wieczysta zwyciężyła 13:0, a pięć goli strzelił były gracz Nottingham Forrest Radosław Majewski.