Wręczenie nagrody dla najlepszego strzelca Podkarpacia w miesiącu sierpniu

Godzinę przed rozpoczęciem spotkania z Pogonią Szczecin obchodzimy małą uroczystość, okazjonalny medal otrzyma zawodnik PGE FKS Stal Mielec, Maciej Domański, w ramach nagrody „Piłkarskie Orły” dla najlepszego strzelca Podkarpacia w miesiącu sierpniu.

Nagrodę wręczy prezes klubu FKS Stal Mielec S.A., Jacek Klimek oraz Arkadiusz Rogowski – redaktor naczelny Polska Press Oddziału Rzeszów.  

„Piłkarskie Orły” to nowy ranking piłkarski w Polsce, który zelektryzuje środowisko piłkarskie i kibiców. Zasady są bardzo proste. Co miesiąc wyłoniony zostaje najlepszy strzelec miesiąca zarówno w skali ogólnopolskiej, jak i wojewódzkiej oraz najlepsza strzelczyni miesiąca w skali kraju.

Nagrody w klasyfikacji rocznej zostaną przyznane w grudniu, na uroczystej gali, na której kibice z całej Polski poznają najlepszych strzelców roku w poszczególnych województwach oraz najlepszego strzelca i strzelczynię w Polsce.

W rankingu uwzględniane są bramki strzelone w roku kalendarzowym przez piłkarzy i piłkarki grających w polskich klubach na poziomie Ekstraklasy, Ekstraligi I, II, III ligi oraz Pucharze Polski, a także europejskich pucharach, a zdobyte bramki są pomnożone przez odpowiedni współczynnik.

Partnerem merytorycznym rankingu jest Polski Związek Piłki Nożnej, a patronatem honorowym został on objęty przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

***

Biuro Prasowe Stali Mielec

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.