fbpx

Wrocław A-klasa grupa IV. Nowy szkoleniowiec Polonii Wrocław: Mam już wizję tego jak powinniśmy grać

A-klasowa Polonia Wrocław przygotowania do rundy jesiennej rozpocznie pod wodzą nowego szkoleniowca, Sergiusza Szymaniaka.

Wrocławska Polonia po rundzie jesiennej zajmuje 7. miejsce w tabeli mając na koncie 19 punktów. Sergiusz Szymaniak, który objął zespół, po długim oczekiwaniu i wielu spekulacjach  jak czytamy na profilu klubu, z pewnością powinien wprowadzić nową jakość w grze drużyny.

Nowy trener Polonii jest byłym zawodnikiem Muchoboru Wrocław, Widawy Kiełczów i LZS Zachowice. Jako szkoleniowiec prowadził takie zespoły jak Grom Ligota Piękna, GKS Kryniczno-Ligota Piękna i Sparta Skarszyn.

– Jestem z Wrocławia, więc naturalnie znam klub. Grałem też z kilkoma zawodnikami, którzy reprezentowali barwy Polonii. Przed złożeniem swojej kandydatury na stanowisko trenera, miałem już pewną wiedzę na temat historii klubu i infrastruktury – mówi Sergiusz Szymaniak, cytowany przez klubową stronę.

– Cieszy mnie perspektywa pracy z zawodnikami, którzy prezentują odpowiednią jakość piłkarską, ale też chcą się wciąż rozwijać. Ważne też było dla mnie, że ludzie pracujący w klubie okazali się szalenie życzliwi, co dało mi pewność, że znalazłem się w dobrym miejscu, we właściwym czasie – dodaje szkoleniowiec.

– Mam już wizję tego, jak powinniśmy grać. Przychodzę z konkretnymi oczekiwaniami dotyczącymi mentalności i nastawienia. Na szczegóły, przyjdzie jednak czas gdy poznam zawodników. Z przygotowaniami ruszamy już 7 stycznia, więc pierwsze decyzje dotyczące modelu gry powinny zapaść już niedługo – zapowiada trener.

Pozostaje życzyć samych sukcesów Sergiuszowi Szymaniakowi w pracy z zespołem Polonii Wrocław.

Zachęcam do odwiedzania mediów społecznościowych i strony internetowej wrocławskiego klubu.

https://tiny.pl/t27mr

https://twitter.com/KKSPolonia1946

http://kkspoloniawroclaw.pl/

Fot. Polonia Wrocław/ Twitter

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.