fbpx

Wspaniała postawa OKS Start Otwock. Klub udostępnił boisko potrzebującemu wsparcia Vulcanowi Wólka Mlądzka

Boisko Vulcana Wólka Mlądzka zostało zalane. Klub stanął przed wielkim problemem. Z pomocą przyszedł zarząd OKS Start Otwock.

Działacze otwockiego klubu skontaktowali się z Vulcanem i zaproponowali, aby sobotni sparing odbył się na boisku OKS-u. Zaoferowano także możliwość odbywania treningów drużynom Vulcana.

W rozmowie z prezesem Klubu Sportowego Vulcan Wólka Mlądzka ustaliliśmy, że zaplanowany na sobotę sparing odbędzie się na boisku OKS Otwock. 

Zaoferowaliśmy także drużynom Vulcanu treningi na naszym boisku. Propozycja spotkała się z miłym przyjęciem. Trenerzy z obydwu klubów są w kontakcie, aby ustalić szczegóły. Warto w tym miejscu wspomnieć, że dzięki prowadzonej działalności gospodarczej, z której całość przychodów przeznaczana jest na cele statutowe Klubu oraz dzięki wsparciu sponsorów – OKS Start Otwock miał środki by swoje boisko zmodernizować i dziś, w kryzysowej sytuacji, może także zaproponować pomoc innemu klubowi z naszego miasta – informuje Zarząd OKS Otwock, cytowany na portalu iotwock.info.

Przypomnę, że oba zespoły rywalizowały w ubiegłym sezonie w rozgrywkach drugiej grupy warszawskiej A-klasy. Start Otwock zajął pierwsze miejsce w ligowej tabeli., natomiast Vulcan uplasował się na pozycji dziewiątej.

Postawa OKS Start Otwock wobec Vulcana Wólka Mlądzka zasługuje na wielkie brawa. Chapeau bas.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.