Wyjątkowa oferta Viaplay! Kup 12-miesięczną subskrypcję pakietu ‘Total’i ciesz się 3 pierwszymi miesiącami za darmo

Od 30 kwietnia br. Viaplay Group wprowadza nową, atrakcyjną promocję na pakiet
‘Total’. Najnowsza propozycja Viaplay zawiera 12-miesięczny dostęp do pełnej oferty
serwisu, w tym pierwsze 3 miesiące za 0 PLN. Pakiet ‘Total’ umożliwia streamowanie
wszystkich rozgrywek sportowych należących do portfolio Viaplay w Polsce, w tym
m.in. wyścigów F1®, gal KSW, meczów Premier League, Bundesligi i Copa América 2024. Wariant ‘Total’ oferuje również dostęp do popularnych filmów i seriali, takich jak
‘Morderczynie’, ‘The Good Doctor’, ‘Most nad Sundem’ czy ‘Sprawa Iwony Wieczorek’.
Oferta obowiązuje jedynie od 30 kwietnia do 29 maja br.

Rozrywka bez granic przez 3 miesiące za darmo!

Nowa, atrakcyjna propozycja Viaplay kierowana jest do miłośników różnorodnej rozrywki – zarówno niezapomnianych sportowych emocji na najwyższym poziomie, jak i znakomitych filmów i seriali. Tylko dzięki pakietowi ‘Viaplay Total’ fani sportu w Polsce mogą cieszyć się wszystkimi meczami Premier League, wyścigami Formuły 1 oraz galami KSW na żywo, z polskim komentarzem i bogatą oprawą studyjną. Pakiet ‘Total’ gwarantuje również dostęp do wszystkich pozostałych, atrakcyjnych rozgrywek sportowych z portfolio Viaplay, w tym meczów Bundesligi i NHL, a także zbliżającego się wielkimi krokami Copa América 2024 oraz turnieju Poland Darts Masters.

Pakiet ‘Viaplay Total’ nie ogranicza się wyłącznie do rozgrywek sportowych. W bibliotece Viaplay subskrybenci serwisu znajdą również dostęp do mrocznych seriali kryminalnych z gatunku Nordic Noir (m.in. ‘Most nad Sundem’, ‘Pod osłoną mroku’, ‘Wisting’), popularnych amerykańskich produkcji (‘The Good Doctor’, ‘S.W.A.T’, ‘N.C.I.S’) czy intrygujących polskich seriali oryginalnych (‘Morderczynie’, ‘Sprawa Iwony Wieczorek’, ‘Materla. Lionheart). Nie brakuje również interesujących dokumentów sportowych (‘Max Verstappen. Anatomia Mistrza’, ‘Haaland. Przełomowy sezon’, ‘1992: Wielka Gra’) oraz zabawnych i pouczających animacji dla dzieci.

Dołącz już teraz!

Co należy zrobić, aby otrzymać dostęp do najnowszej oferty Viaplay na pakiet ‘Total’ i cieszyć się 12 miesiącami dostępu do pełnej biblioteki sportowej, i filmowo-serialowej serwisu w cenie obejmującej zaledwie 9 miesięcy? Wystarczy przejść na stronę internetową https://checkout.viaplay.pl/register/2884867?voucher=VIA3MFREE, a  następnie utworzyć konto na platformie Viaplay oraz uzupełnić dane umożliwiające płatność. Przez pierwsze 3 miesiące od momentu rejestracji w serwisie Viaplay nie jest pobierana żadna opłata, a przez okres kolejnych 9 miesięcy wyniesie ona 44 PLN / miesiąc. Obecni klienci Viaplay, którzy aktualnie nie są związani umową na 12 miesięcy, również mogą wykupić dostęp do oferty.

Największe sportowe emocje!

Już 11 maja tylko w Viaplay gala KSW 94, na której zmierzą się najbardziej znane nazwiska polskiego MMA m.in. Artur Szpilka i Arkadiusz Wrzosek. Ponadto, w maju fani sportu znajdą w Viaplay wyścigi F1® o Grand Prix Miami, Emilii-Romanii i Monako, a także decydujące mecze w rozgrywkach Premier League, Bundesligi oraz półfinały i finały Ligi Europy UEFA i Ligi Konferencji Europy UEFA.

Z kolei w czerwcu  zapraszamy do Viaplay na mecze Copa América 2024, gdzie nie zabraknie pojedynków rozgrywanych przez reprezentacje m.in. Argentyny i Brazylii, oraz na transmisje z największego i najbardziej prestiżowego polskiego turnieju darta – Poland Darts Masters.

Najnowsza oferta Viaplay na pakiet ‘Total’ obowiązuje od 30 kwietnia do 29 maja br. Więcej informacji dostępnych jest TUTAJ.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.