Wypowiedzi trenerów oraz zdjęcia z meczu Jagiellonia Białystok – Wisła Płock

Poniżej wypowiedzi trenerów Pavola Stano i Macieja Stolarczyka, a także zdjęcia z meczu 12. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy, w którym Wisła Płock zremisowała na wyjeździe z Jagiellonią Białystok 1:1.

Maciej Stolarczyk (Jagiellonia Białystok):

– Trzeba uszanować dzisiejszy rezultat. Mieliśmy dużo większe apetyty przed spotkaniem, ale chcę podkreślić naprawdę dobre spotkanie ze strony Wisły Płock. To jest zespół, który od początku sezonu pokazuje dużą jakość i tak też dzisiaj było. W pierwszej połowie nie mogliśmy poradzić sobie z odbiorem piłki, a przede wszystkim z kreowaniem sytuacji. Wisła Płock wykorzystała przestrzeń przed naszymi obrońcami i tworzyła tam przewagi. Nie mogliśmy sobie z tym poradzić i dzięki temu Wisła strzeliła bramkę, a przede wszystkim prowadziła grę. Na szczęście po przerwie drużyna zareagowała na pewne korekty, które dały nam utrzymanie na połowie przeciwnika, a co za tym idzie – również bramkę. Myślę, że tych bramek mogło być więcej, bo i Wisła miała możliwości wyjścia z kontratakiem, i my mieliśmy swoje okazje, ale więcej bramek nie padło i szanujemy ten punkt, bo zdajemy sobie sprawę z tego, ile pracy przed nami, żeby zwyciężać.

Pavol Stano (Wisła Płock):

– Mieliśmy dobry mecz, obydwie drużyny starały się grać w piłkę i kreować sytuacje. Pod tym względem jestem zadowolony. Szkoda, że znowu straciliśmy bramkę po pechowym zagraniu – podwójny rykoszet i tracimy bramkę. Wiadomo, były jeszcze sytuację. My mieliśmy swoje, Jaga miała swoje i myślę, że remis jest ok, raczej sprawiedliwy dla obu stron. Prezentowaliśmy się dobrze, szczególnie w pierwszej połowie, kiedy nasze akcje były fajne, składne. W drugiej połowie troszeczkę Jaga zaryzykowała i mieliśmy kontrataki takie, o których się marzy i trzeba je wykorzystać, bo myślę, że mało kiedy zespół się dostanie do takich fajnych kontrataków i musi to zrobić lepiej.

***

fot. Mateusz Ludwiczak / Wisła Płock S.A.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.