Wysokie zwycięstwo Huraganu Bodzanów na inaugurację rozgrywek płockiej B-klasy

Huragan Bodzanów efektownie rozpoczął sezon pokonując na wyjeździe aż 6:1 GKS Jedność Gozdowo.

Naprawdę miło oglądało się jak bodzanowska ekipa rozprawiała się z gospodarzami spotkania w pierwszej kolejce płockiej B-klasy Od samego początku meczu gra toczyła się głównie na połowie Jedności. Mimo kilku sytuacji podbramkowych pierwszy gol padł dopiero w 28 minucie. Przed końcem pierwszej połowy jeszcze raz gospodarze musieli wyjmować piłkę z siatki – powiedział Michał Zuchora, wiceprezes Huraganu.

Huragan w drugiej połowie dołożył jeszcze cztery gole, a mogło być kilka więcej. Nasz zespół pewnie pokonał jednego z kandydatów do awansu. Brawo – podkreślił Michał.

Niestety przegrywamy 1:6, grając od 17 minuty w dziesiątkę, po kolejjny po głupim zagraniu jednego z zawodników. Mecz tragiczny w naszym wykonaniu i przeciwnik wygrał zasłużenie. Nie załamujemy się, chcemy wyciągnąć w wnioski i jedziemy dalej. Pocieszeniem jest fakt, że ubiegły sezon zaczął się tak samo, a potem było dużo lepiej – podsumował spotkanie Patryk Baczewski, prezes GKS Jedność.

GKS Jedność Gozdowo – Huragan Bodzanów 1:6 (1:2)

Bramki:  Piotr Woźniak 57′ – Norbert Skrzyński 28′ (as. Zuchora K.), 49′ (as. Kozioł),  65′ (as. Staszewski), Krzysztof Zuchora 42′, 72′ (as. Skrzyński), Maciej Chmura 46′ (as. Grzęda).