Z podlaskiej okręgówki do AP Jagiellonii Białystok. Bramkarz Unii Ciechanowiec robi milowy krok w karierze

Rafał Konobrocki został nowym zawodnikiem Akademii Piłkarskiej Jagiellonii Białystok.

16-letni bramkarz przeniósł się do Akademii „Dumy Podlasia” z Unii Ciechanowiec, klubu występującego w podlaskiej klasie okręgowej. Gokiper dołącza do zespołu rocznika 2004, który uczestniczy w rozgrywkach Centralnej Lidze Juniorów U-17. Będzie mógł również grać w barwach drugiej drużyny z tej kategorii wiekowej, która rywalizuje w Lidze Wojewódzkiej Juniorów Młodszych.

Przenosiny 16-letniego Rafała Konobrockiego do białostockiego klubu skomentował znany czytelnikom Galaktycznego Przemysław Piotrowski, jeden z dwójki zarządzajacych Unią Ciechanowiec.

– Z naszej perspektywy to duże wyróżnienie i radość. Gdy Rafał zaczynał u nas grać, już można było dostrzec, że on jest w stanie osiągnąć coś więcej, niż nasi pozostali zawodnicy. Miał dobre nastawienie do treningów, nie przejmował się niepowodzeniami. Pod tym względem na pewno się wyróżniał. Nie spodziewaliśmy się, że tak szybko nastąpi jego przeskok, niemniej dla nas i jego samego, to bardzo fajne wydarzenie. Cieszymy się z sukcesu Rafała, bo takim niewątpliwie jest transfer do Akademii Piłkarskiej Jagiellonii – powiedział działacz, cytowany przez oficjalny serwis AP Jagiellonii.

– Kolejny cel osiągnięty. Jaram się nie mniej jakbym sam był bohaterem tego transferu. Oczywiście największa w tym zasługa samego Rafała i trenera, który prowadzi Rafała od kilku lat, ale chyba razem z Patrykiem dołożyliśmy jakąś tam cegiełkę do tego wydarzenia. Powodzenia Rafał! – dodał Przemysław Piotrowski na swoim facebookowym profilu.

Młody bramkarz  jest już w Białymstoku, rozpoczął treningi ze swoim nowym zespołem, dopiął też wszelkie formalności związane z przenosinami do nowej szkoły.

Źródło i fot: akademia.jagiellonia.pl

Przeczytaj także:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.