Zabrze A-klasa Majer. Zwycięski sparing Tempa Paniówki

Zwycięstwem 6:3 zakończyli zawodnicy Tempa Paniówki sparingowe spotkanie, w którym ich rywalem był zespół Sparty Zabrze.

Spotkanie Tempa Paniówki ze Spartą Zabrze zostało rozegrane w trzech tercjach po 30 minut. Podopieczni Dawida Dybcio pokazali się z dobrej strony, jak na ten etap przygotowań do rundy wiosennej. Najlepszym zawodnikiem na boisku był Mateusz Bogumiło, który strzelił cztery gole i zaliczył asystę.

Skład Tempa Paniówki: Marek Piecha-Marcin Herisz, Grzegorz Konopka, Kacper Brosz, Daniel Bartoszek -Paweł Brosz, Michał Kopczyński, Mateusz Bogumiło, Oskar Jendrychowski -Bartłomiej Jóźwik, Mateusz Woźnica.

W spotkaniu wystąpili również: Dominik Małyszek, Wiktor Furs,Paweł Szary, Mateusz Szarla

Trener: Dawid Dybcio

Przebieg meczu:
7′ 1-0 Mateusz Bogumiło
19′ 2-0 Mateusz Bogumiło, asysta Mateusz Woźnica
26′ 3-0 Mateusz Woźnica, asysta Mateusz Bogumiło
30′ 3-1 Sparta Zabrze
50′ 4-1 Mateusz Bogumiło, asysta Michał Kopczyński
56′ 5-1 Mateusz Bogumiło, asysta Paweł Brosz
65′ 5-2 Sparta Zabrze
69′ 6-2 Oskar Jendrychowski – rzut wolny
76′ 6-3 Sparta Zabrze

W kolejnym meczu sparingowym podopieczni Dawida Dybcio zmierzą się z Borowikiem Szczejkowice. Spotkanie zostane rozegrane 8 lutego o godzinie 12:30 w Dębieńsku.