Zakłady na niższe ligi u legalnych bukmacherów – analiza oferty i typy

Zakończyły się udane zmagania kadry narodowej, więc czas wrócić do ligowej rzeczywistości. Postanowiliśmy przyjrzeć się ofercie bukmacherów na niższe ligi piłkarskie w Polsce. Który bukmacher daje w tym zakresie największe możliwości zwiększenia emocji związanych z kibicowaniem lokalnym drużynom?

Najniższa klasa rozgrywkowa na którą polscy, legalni bukmacherzy oferują zakłady to IV liga piłkarska. Oferowanie niższych lig nie jest możliwe zgodnie z wymogami PZPN. Różna jest oczywiście marża kursowa każdej firm, liczba zakładów jakie oferują na te ligi oraz dodatkowe udogodnienia w postaci np. możliwości śledzenia spotkań na live trackerze. Eksperckie porównanie na ten temat znajdziecie w artykule Legalnych Bukmacherów o niższych ligach piłkarskich.

Co ciekawego znajdziemy w ofercie na najbliższy weekend?

Już jutro ciekawie zapowiadające się spotkanie w II lidze, gdzie Chojniczanka Chojnice podejmie na własnym obiekcie KKS 1925 Kalisz. Zespół gospodarzy jest jednym z faworytów do awansu i w szczególności nie zawodzi jako gospodarz, gdzie w tym sezonie zwyciężył we wszystkich czterech meczach i może pochwalić się bilansem bramek 11-3.

Typ legalnibukmacherzy.pl: zwycięstwo Chojniczanki (kurs 1.72 w STS)

Spotkanie na szczycie szykuje się w III lidze grupa I. W hicie kolejki liderujący w tabeli Świt Nowy Dwór Mazowiecki zagra z trzecim KS Kutno. Jeśli goście nie chcą, aby zespół trenera Miecznikowskiego odskoczył na bezpieczny dystans 6 punktów, to musi zawalczyć przynajmniej o remis.

Typ legalnibukmacherzy.pl: remis (kurs 3.85 w Fortunie)

Oferta na IV ligę powinna pojawić się u bukmacherów tuż przed weekendem i tutaj szczególne zainteresowanie można wykazać w stronę grupy warmińsko – mazurskiej, której sponsorem tytularnym jest marka Forbet. Emocjonująco może być chociażby w spotkaniach rezerw Olimpii Elbląg i Stomilu Olsztyn, czy w Iławie gdzie Jeziorak powalczy z będącą na szczycie tabeli Polonią Lidzbark Warmiński.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.