Zawodnicy Polonii Yorkshire „postrzelali” w sparingu

Siedem goli zaaplikowali swoim rywalom zawodnicy Polonii Yorkshire w meczu sparingowym z Olympią Selby.

Przewaga podopiecznych Kamila Bernaziuka nie podlegała dyskusji. Ostre strzelanie, a przede wszystkim rosnąca forma, to z pewnością dobry prognostyk przed zbliżającym się sezonem.

Po spotkaniu z Olympią Selby wypowiedzi udzielił kapitan Polonii Yorkshire Adrian Kisiel.

Pierwsza połowa absolutnie pod naszą kontrolą, świadoma gra piłką od formacji obronnej z wykorzystaniem bramkarza poprzez środek i atak. Widać było, że zwycięstwo w poprzednim spotkaniu wlało w chłopaków pewność siebie i wzajemnie zaufanie. Nie baliśmy się grać do kolegi, który miał rywala na plecach. Dużo kreatywności w linii środkowej i linii ataku zaowocowała gradem bramek i do przerwy schodziliśmy przy prowadzeniu 6:0 – powiedział Adrian.

W drugiej odsłonie gry nadal posiadaliśmy przewagę, choć widać było, że rywal skupiał się już głównie na przerywaniu akcji. Nam zabrakło trochę spokoju i chłodnej głowy w rozegraniu. Mieliśmy wiele sytuacji pod bramką przeciwnika, ale brakowało skuteczności – dodał kapitan Polonii.

Cieszy mnie bardzo, że wyglądamy coraz lepiej jako drużyna i przestajemy bazować na indywidualnych umiejętnościach. Cieszy również poprawa i to mega, w komunikacji na boisku – podkreślił Adrian Kisiel.

Kolejny mecz sparingowy Polonia Yorkshire FC rozegra już w następną sobotę z zespołem Overthorpe SC.

Olympia Selby – Polonia Yorkshire FC 0:7 (0:6)

Bramki: 3′ Hubert Jamróz, 16′ Evgeny Bragin, 17′ Gracjan Krawiec, 35′ Dawid Jamróz, 39′ Hubert Jamróz, 42′ Evgeny Bragin, 68′ Mateusz Łupiński

Skład Polonii: Michał Goral – Michał Ratyna, Mariusz Wysocki, Adrian Szcześniak, Adrian Kisiel, Dawid Jamróz, Gracjan Krawiec, Evgeny Bragin, Jakub Mika, Hubert Jamróz, Maciej Wojtal.

Zmiany:
24′ Sylwester Gorczyca za Michał Ratyna (kontuzja)
46′ Dominik Stankiewicz za Jakub Mika
46′ Mateusz Łupiński za Mariusz Wysocki
46′ Łukasz Baranowski za Maciej Wojtal
46′ Maciej Mazur za Hubert Jamróz
Zmiany powrotne:
68′ Jakub Mika za Evgeny Bragin
68′ Mariusz Wysocki za Gracjan Krawiec
80′ Maciej Wojtal za Adrian Kisiel
80′ Hubert Jamróz za Dawid Jamróz

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.