Zbigniew Boniek atakuje prezesa Ekstraklasy

Zbigniew Boniek, prezes PZPN zabrał głos na temat informacji sugerujących, że władze Ekstraklasy nie są skłonne, aby przełożyć najbliższy ligowy mecz warszawskiej Legii przeciwko Zagłębiu Lubin.

W środę Legia Warszawa zremisowała na wyjeździe 1:1 z Dinamem Zagrzeb w meczu III rundy eliminacji Ligi Mistrzów. O awansie zdecyduje rewanż, który odbędzie się w stolicy Polski w najbliższy wtorek.

Zanim jednak do tego dojdzie „Wojskowi” w sobotę rozegrają swój mecz ligowy z Zagłębiem Lubin. Natomiast Dinamo Zagrzeb przełożyło swoje spotkanie w lidze chorwackiej.

Trener Legii Warszawa Czesław Michniewicz zapowiedział, że jeżeli władze Ekstraklasy nie przychylą się do prośby Legii o przełożenie sobotniego pojedynku, nie zamierza on wystawić w meczu przeciwko Zagłebiu Lubin ani jednego piłkarza, który występował w Zagrzebiu.

Swoje zdanie w tej kwestii wyraził też prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek, który za pośrednictwem Twittera zaatakował sternika Ekstraklasy Marcina Animuckiego.

„Oczywiście, że Ekstraklasa powinna przełożyć mecz Legii. To sprawa bardzo ważna dla polskiej piłki nożnej. Kolega Animucki tego nie rozumie? A może za dużo myśli o tym, jak załapać się do zarządu PZPN-u, zamiast koncentrować się na tym, za co mu płacą… Jutro zmieni zdanie, jak znam życie…” – stwierdził Boniek.

***

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.