Zespół Chojniczanki ma nowego szkoleniowca na dwie kolejki przed końcem rozgrywek eWinner 2 Ligi

Zarząd drugoligowej Chojniczanki Chojnice poinformował, że nowym trenerem pierwszego zespołu zostanie Tomasz Kafarski.

Tomasz Kafarski urodził się 13 stycznia 1975 roku w Kościerzynie. Pierwszym klubem, który samodzielnie prowadził była Kaszubia Kościerzyna.

Od 2006 roku szkoleniowiec związany był z Lechią Gdańsk, gdzie pełnił funkcję asystenta, a w 2009 roku objął stanowisko pierwszego szkoleniowca. Przez ponad dwa lata poprowadził Lechię w 93 spotkaniach Ekstraklasy.

W 2012 roku został trenerem Cracovii. W kolejnych latach pracował w klubach z 1 Ligi –  Flocie Świnoujście, Olimpii Grudziądz, Bytovii Bytów, Górniku Łęczna i w Sandecji Nowy Sącz.

Po rozstaniu z tym ostatnim klubem w lipcu 2020 roku, Kafarski był ekspertem w TVP Sport, a także pracował w firmie transportowej, którą założył ponad 3 lata temu.

Kafarski zastąpi na stanowisku szkoleniowca Chojniczanki Adama Noconia, który pożegnał się z zespołem po piąkowej porażce 0:3 z GKS-em Katowice.

Chojniczanka zajmuje trzecie miejsce w tabeli eWinner 2 Ligi. Do drugiego w stawce GKS-u Katowice traci 4 punkty. Oba zespoły mają do rozegrania po dwa mecze i walczą o awans do Fortuna 1 Ligi.

Kafarski zadebiutuje w nowej roli za tydzień (5 czerwca) – jego zespół zagra na wyjeździe z rezerwami Lecha Poznań.

Źródło: Chojniczanka Chojnice, własne

Czytaj też:

Foto: Łączy Nas Piłka

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.