Zestaw meczów czwartej kolejki „Galaktycznego Typera Niższych Lig”

Czas na czwartą kolejkę naszej zabawy w typowanie. Nie będąc do końca pewnym, jakie decyzje podejmą wojewódzkie związki po opublikowaniu nowego rozporządzenia rządu, postanowiłem, że zestaw meczów tej rundy Typera z Niższymi Ligami nie ma nic wspólnego.

Zasady punktacji:

3 punkty za trafiony wynik. np. typujesz 3:1, a wynik meczu jest taki sam 3:1.

1 punkt za wytypowanie prawidłowego rozstrzygnięcia (1, X, 2)

Bonus 5 punktów za I miejsce w każdej kolejce typowania. W przypadku większej liczby osób z taką samą ilością punktów o przyznaniu bonusu zadecyduje liczba wytypowanych meczów z dokładnym wynikiem. Gdy również ilość typów z dokładnym wynikiem będzie identyczna, wtedy bonus otrzymuje gracz znajdujący się na wyższej pozycji w klasyfikacji generalnej typera.

Zestaw meczów IV kolejki (20/21 marca) Galaktycznego Typera Niższych Lig

  1. Resovia Rzeszów – GKS Tychy (Fortuna 1 Liga)
  2. Znicz Pruszków – Sokół Ostróda (2 Liga)
  3. Blackpool – Plymouth (League One)
  4. Grimsby – Walsall (League Two)
  5. Leyton Orient – Oldham (League Two)
  6. Rosja – Słowenia (el. MŚ)
  7. Norwegia – Turcja (el. MŚ)
  8. Czechy – Belgia (el. MŚ)
  9. Serbia – Portugalia (el. MŚ)
  10. Białoruś – Estonia (el. MŚ)

Typujemy do soboty 27 marca do godziny 14:45 w prywatnej wiadomości (messenger) do portalu (preferowane), w komentarzach pod postem na facebookowym profilu Galaktycznego Futbolu oraz na Twitterze.

Sponsorami i fundatorami nagród w naszej zabawie są firmy grafika-sportowa.plRED BOX Herby w 3D oraz portal Laga do przodu

Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.