Zgłoś się do projektu edukacyjnego Akademia Prawa Rodziców Młodych Piłkarzy!

Trwają zapisy dla osób zainteresowanych udziałem w projekcie edukacyjnym Akademia Prawa Rodziców Młodych Piłkarzy – informuje Dariusz Laszczyk, prowadzący portal „PrawoPiłkarskie.pl”.

Poniżej treść publikacji zamieszczonej we wspomnianym serwisie. Dariusz Laszczyk wyjaśnił na czym polega jego projekt. Myślę, że może on zainteresować wszystkich rodziców piłkarskich adeptów w Polsce.

„Wychodząc naprzeciw licznym zapytaniom kierowanym do mnie, w szczególności ze strony rodziców niepełnoletnich zawodników oraz osób zarządzających mniejszymi klubami piłkarskimi o możliwość poszerzenia ich wiedzy z prawa sportowego, postanowiłem rozpocząć stały projekt edukacyjny.

Szkolenia z prawa sportowego będą prowadzone osobiście przeze mnie albo w formie stacjonarnej w siedzibie zainteresowanego klubu piłkarskiego albo w formie online.

Projekt edukacyjny ma na celu przekazanie w przystępny sposób wiedzy na temat prawa sportowego i jego najczęstszych „pułapkach”, umożliwienia dostępu do pomocy prawnej jak największej ilości osób ze środowiska piłkarskiego oraz profesjonalizacje polskiej piłki nożnej. Podczas szkoleń poruszone zostaną zagadnienia dotyczące m.in.: relacji prawnych zawodnik – klub piłkarski, podpisywania z klubem piłkarskim pierwszego Kontraktu U18, umów i współpracy zawodników niepełnoletnich z agentami piłkarskimi oraz zasad zmiany przynależności klubowej młodych zawodników, w tym zagadnienia dotyczące płatności ekwiwalentów piłkarskich, transferów i ważności deklaracji gry amatora. Zawodnicy i ich rodzice dowiedzą się na jakie są najważniejsze przepisy PZPN i FIFA dotyczące działalności klubów piłkarskich. W czasie spotkania możliwe są również indywidualne konsultacje prawne dla zainteresowanych osób.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w Akademii Prawa Rodziców Młodych Piłkarzy wyślij do mnie zapytanie na maila: szkolenia@prawopilkarskie.pl i ustalimy szczegóły współpracy w projekcie.

Termin przeprowadzenia szkolenia ustalany jest indywidualne z klubem piłkarskim.

Pojedyncze szkolenie trwa ok. 3 godzin i odbywa się w siedzibie klubu lub online.

Szkolenie jest odpłatne (ceny od 99 złotych za jednego Uczestnika), a dodatkowo w cenie szkolenia jest możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji. Wysokość cen uzależniona jest od ilości Uczestników (zawodników, rodziców zawodników, osób zarządzających klubem i innych) biorących udział w szkoleniu, przy czym minimalna wielkość grupy szkoleniowej to 20 osób (im większa grupa szkoleniowa tym niższa cena za Uczestnika). W razie podjęcia stałej współpracy możliwe jest indywidualne ustalenie warunków szkoleń.

Z uwagi na to, że wszystkie szkolenia prowadzę osobiście to liczba klubów, które mogą wziąć udział w projekcie jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń: szkolenia@prawopilkarskie.pl”

Źródło: www.prawopilkarskie.p

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.