Zwycięski sparing Polonii Yorkshire. „Widać efekty ciężkiej pracy na treningach”

Polonia Yorkshire zwyciężyła 3:0 w meczu sparingowym z zespołem AFC Sheaf.

Zawodnicy polonijnego klubu, współpracującego z portalem GF, rozegrali mecz kontrolny. Przeciwnikiem był zespół AFC Sheaf. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem podopiecznych Kamila Bernaziuka. Pełniący funkcję prezesa, jak również trenera zespołu Kamil, był zadowolony ze stylu gry Polonii.

Jestem zadowolony z postawy chłopaków na boisku i z wyniku. Jeżeli ktoś mówi, że wynik go nie interesuje, to po prostu kłamie. W sporcie, nie ważne jakim i na jakim poziomie, zawsze chcesz być lepszy od przeciwnika i wygrać – powiedział Kamil Bernaziuk.

Gołym okiem widać efekty ciężkiej pracy na treningach, ale to jeszcze nie jest to, co chciałbym na boisku obserwować w każdym meczu. W końcu fizycznie wyglądaliśmy o kilka klas lepiej, co oznacza, ze mimo restrykcji związanych z wirusem nie próżnowaliśmy na sesjach treningowych – dodał.

Fajerwerków nie odpalamy, pierwszy sparing, wygrana. Od jutra rękawy idą w górę i dalej ciężko pracujemy żeby udowodnić, że ubiegły (pierwszy w historii klubu) sezon to był wypadek przy pracy – podsumował szkoleniowiec Polonii Yorkshire.

AFC Sheaf – Polonia Yorkshire 0:3 (0:1)

Bramki: 4’ Hubert Jamróz, 61’ Mateusz Łupiński, 87’ Dawid Jamróz

Skład Polonii: Bartosz Lewandowski, Sebastian Papurzyński, Mariusz Wysocki, Mateusz Łupiński, Adrian Kisiel, Dawid Jamróz, Maciej Kotowicz, Kamil Faber, Jakub Mika, Kamil Stopyra, Hubert Jamróz.

46′ Michał Goral – Bartosz Lewandowski
46′ Michal Ratyna – Sebastian Papurzyński
46′ Dawid Lewko – Jakub Mika
46′ Sylwester Gorczyca – Dawid Jamróz
46′ Maciej Wojtal – Kamil Faber
46′ Gracjan Krawiec – Maciej Kotowicz
60′ Jakub Mika – Dawid Lewko
80′ Dawid Jamróz – Hubert Jamróz
80′ Kamil Stopyra – Jakub Mika
80′ Kamil Faber – Mateusz Łupiński

Kolejny sparing Polonia Yorkshire rozegra 15 sierpnia. Rywalem zespołu Kamila Bernaziuka będzie Olimpia Selby.