Zwycięstwo Polonii Yorkshire. „W końcu udało się nam przełamać impas”

Polonia Yorkshire pokonała 2:1 zespół Howden Clough FC w kolejnym meczu ligowym.

Zwycięstwo w spotkaniu z Howden Clough FC nie przyszło łatwo, ale najważniejsze w tym meczu było przełamanie złej passy i zdobycie kompletu punktów. Założenia przedmeczowe zostały zrealizowane i Polonia „złapała” kontakt z ligową czołówką. Po zakończeniu spotkania Piotr Mołda, zawodnik polonijnego klubu pdkreślał, że zwycięstwo przyszło po wykonaniu ciężkiej pracy na murawie przez cały zespół.

Zacznę od tego, że w końcu udało nam się przełamać impas i odnieść cenne zwycięstwo na własnym boisku. Od początku pracowaliśmy ciężko na te trzy punkty, narzucając przeciwnikowi nasz styl gry, a co za tym idzie nie dopuszczaliśmy rywala do zbyt wielu okazji bramkowych. Jak już do takowej doszło, to fantastycznie zachowywał się nasz bramkarz – powiedział gracz Polonii.

Szkoda tylko rzutu karnego i straconej po nim bramki w końcówce, bo wprowadziła troszkę nerwowowści u nas i obudziła nadzieję w drużynie przeciwnej. Moim zdaniem możemy być zadowoleni z wyniku, łapiemy kontakt z czołowką ligi i dalej dążymy do założonego przed sezonem celu – podkreślił Piotr Mołda.

Polonia Yorkshire zajmuje aktualnie trzecie miejsce w tabeli Division One Wakefield & District FA League. Podopieczni Kamila Bernaziuka zgromadzili 10. punktów w sześciu spotkaniach. Tabela dostępna TUTAJ


Polonia Yorkshire FC –  Howden Clough FC 2:1

Bramki Polonia: Tusiński 23′, Bragin 44′.

Polonia: Michał Goral – Artur Sarzyniak (Mariusz Wysocki 59’), Łukasz Kisiel, Mateusz Łupiński, Adrian Kisiel, Gracjan Krawiec, Artur Ruszelak (Dominik Stankiewicz 65’), Piotr Mołda (Evgeny Bragin 32’), Michał Tusiński, Maciej Wojtal (Paweł Piotrowski 46’), Hubert Jarmóz (Maciej Mazur 80’).

W kolejnym spotkaniu Polonia zmierzy się w Wakefield z zespołem Waterloo FC.

Polonia Yorkshire współpracuje z portalem GF. Zapraszam do odwiedzania mediów społecznościowych klubu. Link TUTAJ

Przeczytaj także:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.