fbpx

2 Liga. Górnik Polkowice podejmie lidera rozgrywek Resovię Rzeszów

W najbliższą sobotę 19 października piłkarze Górnika Polkowice podejmować będą przy ul.
Kopalnianej lidera II ligi – Resovię Rzeszów. Zielono-czarni walczyć będą o pełną pulę – informuje rzecznik prasowy Górnika, Jan Wierzbicki.

Resovia Rzeszów to jak dotychczas najlepszy zespół rozgrywek drugoligowych, który stracił tylko 9 goli i z dorobkiem 27 punktów prowadzi w tabeli.
Trener zielono-czarnych Enkeleid Dobi podchodzi do tego spotkania z szacunkiem do rywala, ale też zna wartość swojej drużyny.

– Po ostatnim meczu jestem zadowolony przede wszystkim z wyniku. Gra pozostawia jeszcze wiele do życzenia. Powoli wchodzimy na właściwe tory. Nasza skuteczność trochę się poprawiła. Gramy również lepiej w defensywie nie tracąc goli – powiedział szkoleniowiec Górnika.

– Wyniki pokazują, że Resovia jest jednym z najlepszych zespołów 2 ligi. To solidna drużyna, która straciła najmniej bramek. Analizowaliśmy mecze rywala i wiemy, że mają kilku ciekawych zawodników. My mamy na Resovię swój pomysł i myślę, że to przełoży się na końcowy wynik rywalizacji. Nie patrzymy na to czy gramy z liderem czy ostatnim zespołem w tabeli. Każdy mecz jest ciężki a poziom tej ligi bardzo wyrównany. Podchodzimy do tego spotkania z szacunkiem dla przeciwnika ale przede wszystkim szanujemy samych
siebie. Wiemy na co nas stać i skupiamy się na naszej grze. Musimy robić swoje, żeby końcowy wynik był dla nas korzystny – podkreślił Enkeleid Dobi.

Sobotnie spotkanie pomiędzy Górnikiem Polkowice a Resovią Rzeszów rozpocznie się o godzinie 16.

Źródło i fot: Jan Wierzbicki.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.