fbpx

3 Liga grupa II. Unia Janikowo z trzecim z rzędu zwycięstwem. Trwa dobra passa beniaminka

Trzecie zwycięstwo z rzędu odniosła Unia Janikowo, która w meczu 15.kolejki II grupy 3 ligi wygrała na wyjeździe z Górnikiem Konin 1:0 (0:0).

Przez cały mecz optyczną przewagę mieli janikowianie, którzy częściej utrzymywali się przy piłce i stwarzali sobie akcje ofensywne. Gospodarze z kolei najbardziej zagrażali nam po stałych fragmentach gry. W 54.minucie Gracjan Goździk dośrodkował z prawej strony, po czym piłkę głową przedłużył obrońca. Następnie opanował ją Kamil Kuropatwiński i z bliskiej odległości wpakował futbolówkę do bramki. Był to gol na wagę trzech punktów dla Unii – czytamy w publikacji na oficjalnej stronie klubu z Janikowa.

Górnik Konin – Unia Janikowo 0:1 (0:0)

Bramka: 54′ Kamil Kuropatwiński

Skład Górnika: Wiktor Beśka – Szymon Bartosik (63′ Patryk Olczyk), Robert Jędras, Bartosz Zakrzewski, Jakub Staszak, Mateusz Majer, Marcel Koziorowski (75′ Taras Yavorskyy), Tomasz Kowalski (54′ Maciej Adamczewski), Krystian Sobieraj (58′ Dawid Kalinowski), Dawid Przybyszewski, Maciej Gaszka

Skład Unii:  Gracjan Fabiszewski – Filip Hartwich,  Mikołaj Gibas,  Maciej Mysiak,  Damian Garstka – Mateusz Ławniczak, Dawid Radomski –  Kamil Kuropatwiński, Gracjan Goździk (90+3’ Nikodem Zatorski),  Filip Jagielski (77’  Paweł Mądrzejewski) –  Adam Konieczny.

Unia Janikowo zajmuje aktualnie 6. miejsce w tabeli z dorobkiem 27 punktów. Górnik Konin zaliczył dziewiąta porażkę w sezonie i znajduje się na 13. miejscu, mając na koncie 14 „0czek”.

Tabela http://www.polskapilka.net/3-liga-grupa-2/

Źródło: własne, Unia Janikowo, Górnik Konin

Zdjęcie: Unia Janikowo, Przemysław Powała

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.