fbpx

PKO BP Ekstraklasa. Aleksandar Vuković po meczu Legii Warszawa z Arką Gdynia: Wiemy w jakim klubie jesteśmy, tu nikogo nie zadowala drugie miejsce

Trener Legii Warszawa Aleksandar Vuković skomentował zwycięstwo swoich podopiecznych z Arką Gdynia.

– Na pewno jedną z opcji jest to, aby grać na dwóch napastników. Nie zrobimy tego w kolejnym, ponieważ Gwinejczyk obejrzał dziś czwartą żółtą kartkę. Nie ma dla mnie pierwszego napastnika. Obaj są numerem jeden. Cieszę się, że spłacają mi zaufanie, którym ich obdarzyłem. Oby tak dalej. Niech kontynuują swoją pracę i przyjdzie czas, gdy zagrają wspólnie – stwierdził trener Legii.

– To cenne i ważne zwycięstwo. Wiedzieliśmy, że po trzech wygranych z rzędu dziś czeka nas trudny mecz. Mierzyliśmy się z przeciwnikiem mającym świadomość tego, że musi walczyć o każdy punkt. Od początku mieliśmy mecz pod kontrolą i byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym. Po czerwonej kartce spotkanie wcale nie zrobił się dla nas łatwiejszy, ponieważ wtedy Arka broniła się całym zespołem – podsumował Vuković.

Arka Gdynia – Legia Warszawa 0:1 (0:0)

Bramka: Jarosław Niezgoda 78′

Arka: Steinbors – Zbozień, Maghoma, Marciniak, Wawszczyk – Danch – Nando, Vejinović, Nalepa (80′ da Silva), Jankowski – Skhirtladze (72′ Siemaszko)

Legia: Majecki – Jędrzejczyk, Lewczuk (68′ Vesović), Wieteska, Rocha – Martins, Antolić – Wszołek (60′ Niezgoda), Luquinhas, Novikovas – Kante (80′ Gvilla)

Żródło: Biuro Prasowe Legii Warszawa

Zdjęcie: Legia.Net

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.