3 liga grupa IV. Udany debiut szkoleniowca Wisły Puławy

Trzy punkty w pierwszym meczu pod wodzą trenera Mariusza Pawlaka. Wisła Puławy pokonała na własnym stadionie Podlasie Biała Podlaska 2:0 – informuje biuro prasowe klubu z Puław.

Już w 2. minucie mogło być 1:0 dla Wisły, ale Maciej Wojczuk zbyt długo czekał z oddaniem strzału i zagrożenie zażegnali obrońcy. Oba zespoły miały w pierwszej odsłonie spotkania sytuacje bramkowe, ale ale schodziły na przerwę przy rezultacie 0:0.

W drugiej połowie rozpoczęło się od minimalnie przestrzelonego uderzenia Kaznokhy. W 54. minucie po centrze z rzutu rożnego celną główką popisał się Kiczuk i wiślacy objęli prowadzenie. W 67. minucie było już 2:0. Z lewej strony dośrodkował Zmorzyński, a bramkarza uprzedził Krystian Puton trafiając do siatki.

Wynik do końcowego gwizdka nie uległ zmianie.

Po zwycięstwie nad Podlasiem, Wisła Puławy zajmuje 12. miejsce w tabeli. W następnej kolejce Puławianie zmierzą się w Sandomierzu z miejscową Wisłą.

Wisła Puławy – Podlasie Biała Podlaska 2:0 (0:0)

Bramki: Kiczuk 54, Puton 67

Wisła: Socha – Wolanin, Kiczuk, Pielach, Barański (79 Pigiel), Kobiałka (73 Szczotka), Puton K., Żelisko (56 Bernat), Wojczuk, Stanisławski (46 Zuber), Zmorzyński (86 Chudyba).