4 Liga Dolnośląska. Rozmowa trenera z zawodnikiem. „Leż k***a na tej ziemi – Ale mnie nie boli” (WIDEO)

Podczas meczu ostatniej kolejki rundy jesiennej zachodniej grupy 4 Ligi Dolnośląskiej pomiędzy Apisem Jędrzychowice i rezerwami Chrobrego Głogów, byliśmy świadkami „instruktażowej” rozmowy szkoleniowca z zawodnikiem. Smutnej i śmiesznej zarazem.

W niedzielę 21 listopada Apis Jędrzychowice zajmujący szóste miejsce w rozgrywkach 4 Ligi Dolnośląskiej (gr. zachodnia) podejmował wicelidera tabeli rezerwy Chrobrego Głogów. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem gości 5:1. Samo spotkanie przeszłoby bez echa, ale… W sieci pojawił się krótki filmik, na którym możemy obejrzeć, a w szczególności posłuchać, jak szkoleniowiec gospodarzy udziela „instruktażu” zawodnikowi.

– Połóż się, połóż się k***w na ziemię. Będziesz machał i stał? K*** zamknij dziób, połóż się na ziemię, uruchom mózg – instruował swego gracza trener Apisu.

W tym momencie zawodnik ośmielił się wstać z murawy, mówiąc: Kiedy mnie nie boli.

Wówczas usłyszał kolejną „lekcję boiskowego zachowania fair play” od szkoleniowca.

– Leż k***a na tej ziemi, myśl trochę. K***a ledwo łazisz i wstajesz – strofował swego gracza trener.

Kibice siedzący blisko ławki rezerwowych zareagowali salwami śmiechu. Natomiast internauci, którzy już obejrzeli powyższy materiał wideo na Twitterze, nie zostawili na trenerze Apisu suchej nitki.

– Trener do odpalenia. Tacy ludzie mają wprowadzać młodzież? Boże, broń – czytamy.

– Śmieszne i smutne zarazem. Dać aktorów do piłki. Będą lepiej udawać kontuzje, a może czasem i w piłkę lepiej zagrają – napisał kolejny kibic.

– Trener Jurewicz ostry jak maczeta, efektownie zakończył rundę – sarkastycznie podsumował „porady” szkoleniowca jeden z sympatyków futbolu.

Wielu z Was z pewnością powie, że każdy kto choć w minimalnym stopniu „liznął” piłki nożnej, daje sobie sprawę, że takie sytuacje zdarzają się często w naszej dyscyplinie sportu. Czy jednak podobne „instruktaże” jak ten na materiale wideo powinni słyszeć od trenerów młodzi zawodnicy wchodzący w świat dorosłego futbolu? Śmiem wątpić.

Ocenę wydarzenia pozostawiam czytelnikom.

Fot. Ben Kerckx z Pixabay

Wideo: @MateuszMaj89

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.