A-klasa Kraków III. Ranking popularności klubów

Galaktyczny Futbol nie zatrzymuje się i wciąż sprawdza popularność klubów w ligach, w których występują zespoły współpracujące z portalem. W kolejnym odcinku cyklu zająłem się trzecią grupą krakowskiej A-klasy. Tych z czytelników, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone na podstawie liczby polubień klubowego profilu na facebooku.

Zapotrzebowanie na rankingi popularności i ich popularność wśród kibiców, przerosło moje oczekiwania. Pozostaje „bawić się” dalej w porównywanie klubowych profili na facebooku.

Trzecia grupa A-klasy krakowskiej jest następną ligą wziętą pod lupę przez GF. Występują w niej dwa kluby, które goszczą często na łamach portalu. Są nimi Bieżanowianka i Kabel Kraków. Oba zajęły bezapelacyjnie dwa pierwsze miejsca w rankingu. Zwycięzcą został Kabel z liczbą 1990 lajków, a Bieżanowianka z liczbą polubień 1583 uplasowała się na drugim miejscu. Wspomniane zespoły również na boisku należą do czołówki A-klasy Kraków III.

Trzecią lokatę w zestawieniu zajęła Pogoń Skotniki 1091 polubień. Lider tabeli, Zwierzyniecki KS w rankingu popularności zajmuje piąte miejsce, a wicelider-Cedronka Wola Radziszowska miejsce dziewiąte.

Lekki problem pojawił się przy klubie Wanda Nowa Huta. Jedyny profil piłkarski jaki znalazłem jest nieaktywny od dłuższego czasu.

Ranking popularności klubów z A-klasy Kraków III pod względem ilości polubień profilu na facebooku. Stan z dnia 5 lutego 2020 roku.

[ninja_tables id=”2085″]

 

Grzegorz Sawicki

Zwracam się z prośbą o minimalne choćby wsparcie portalu Galaktyczny Futbol. Szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/cpeary

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.