fbpx

Podlaska klasa okręgowa. Orlęta Czyżew rozpoczęły przygotowania do rundy wiosennej

Orlęta Czyżew rozpoczęły okres przygotowawczy przed wiosennymi rozgrywkami.

Orlęta Czyżew to kolejny klub z „mojego” Podlasia, który zagościł wreszcie na łamach GF.

Rundę jesienną zawodnicy Orląt zakończyli na miejscu czternastym z dorobkiem 14 „oczek”. Drużyna z Czyżewa odniosła cztery zwycięstwa, dwa remisy i zanotowała aż dziewięć porażek. Bilans bramkowy to 23 bramki zdobyte i 34 stracone. Zespołem czeka wiosną ciężka walka o utrzymanie w podlaskiej „okręgówce”.

Zawodnicy Orląt powrócili do zajęć, a krótki meldunek z klubu przekazał mi dziś jeden z członków zarządu.

Występujący w podlaskiej klasie okręgowej zespół Orlęta Czyżew wznowił treningi przed rundą wiosenną sezonu 2019/2020. Treningi odbywają się trzy razy w tygodniu. Zespół korzysta z własnych obiektów oraz boiska ze sztuczną nawierzchnią w Zambrowie. Pierwsza gra kontrolna zaplanowana jest na godz. 19 we wtorek 12 lutego, a przeciwnikiem będzie Pionier Brańsk.

Tyle przedstawiciel Orląt Czyżew, a ja ze swojej strony mam nadzieję na owocną współpracę z klubem.

 

Grzegorz Sawicki

Zwracam się z prośbą o minimalne choćby wsparcie portalu Galaktyczny Futbol. Szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/cpeary

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

2 koment. na temat “Podlaska klasa okręgowa. Orlęta Czyżew rozpoczęły przygotowania do rundy wiosennej”

Komentarze są zamknięte.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.