fbpx

A-klasa Łódź II. LKS Kalonka ogłasza nabór do zespołu seniorów

Występujący w drugiej grupie łódzkiej A-klasy LKS Kalonka ogłosił nabór do zespołu seniorów. 

LKS Kalonka w zakończonym sezonie uplasował się na 9. miejscu w tabeli z dorobkiem dwunastu punktów. Obecnie drużyna powoli wraca do zajęć, stosując się do zaleceń związanych z bezpieczeństwem zawodników.

Po wielu dniach, a nawet tygodniach przerwy spowodowanej ograniczeniami związanymi z pandemią koronawirusa, zawodnicy LKS Kalonka wrócili do treningów. Oczywiście zgodnie z zaleceniami, w pierwszym treningu uczestniczyło 6 osób plus trener. Po tak długiej przerwie nacisk położony był na kontakt z piłką oraz na ćwiczenia ogólnorozwojowe i koordynacyjne. Na koniec każdy oddał po kilkanaście strzałów na bramkę, żeby bramkarze też mogli poczuć piłkę. Od 18 maja wracamy w pełnym składzie do treningów – informuje klub.

A-klasowa drużyna potrzebuje świeżej krwi w swoim składzie i włodarze klubu postanowili ogłosić nabór. Wszyscy chętni, którzy chcieliby skonfrontować swoje umiejętności, a przyszłości może wzmocnić zespół LKS-u, mogą wziąć udział we wtorkowych i czwartkowych zajęciach.

W związku z tym że od poniedziałku można już trenować w dużych grupach, zapraszamy wszystkich chętnych na treningi drużyny LKS Kalonka. Chcesz spróbować swoich sił na dużym boisku? Nie masz gdzie grać w piłkę? Grałeś w przeszłości, a teraz chcesz znów poczuć smak rywalizacji piłkarskiej? Jesteś gotowy podjąć wyzwanie? Zapraszamy na treningi we wtorki i czwartki o 18.30, na boisku LKS Kalonka. Jeżeli macie jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu przez stronę – ogłasza LKS Kalonka za pośrednictwem klubowego facebooka.

Zachęcam do kontaktu oraz obserwowania profilu LKS Kalonka. Link TUTAJ

Grzegorz Sawicki

Odmień klubowy wizerunek. Więcej info znajdziesz na stronie firmy grafika-sportowa.pl.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.