fbpx

A-klasa Lublin I. GLKS Potok Wielki poprowadzi nowy szkoleniowiec

Norbert Romaniuk został nowym szkoleniowcem GLKS-u Potok Wielki.

Norbert Romaniuk zastąpił na stanowisku szkoleniowca GLKS-u Pawła Milewskiego, który z końcem ubiegłego roku zakończył współpracę z klubem.

Nowy opiekun A-klasowego zespołu prowadzi obecnie szkółę piłkarską „Maxiraba”. W przeszłości był zawodnikiem m.in. w Stali Kraśnik czy Tęczy Kraśnik oraz w klubach z Gościeradowa, Kowalina, Dzierzkowic oraz Urzędowa. Jak informuje klub za pośrednictwem mediów społecznościowych, Norbert Romaniuk nie jest postacią anonimową w regionie.

Odbyły się już pierwsze zajęcia pod okiem nowego szkoleniowca.

Zmiana trenera to również znak, że o miejsce w składzie będzie trzeba powalczyć na nowo. Po pierwszych treningach w hali można powiedzieć, że zawodnicy wzięli sobie to do serca. W miniony piątek kości trzeszczały, a co poniektórym nawet „zgasło światło”. Mocno przepracowany okres przygotowawczy zaprocentuję wiosną – czytamy na klubowym facebooku.

GLKS Potok Wielki po rundzie jesiennej plasuje się w tabeli rozgrywek A-klasy Lublin I na miejscu siódmym. Zespół zgromadził 23 punkty, odnosząc siedem zwycięstw, dwukrotnie remisując i ponosząc cztery porażki.

Zdjęcia: https://www.facebook.com/GLKS-Potok-Wielki-166001270108922/

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

2 odpowiedzi na “A-klasa Lublin I. GLKS Potok Wielki poprowadzi nowy szkoleniowiec”

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.