A-klasa Szczecin III. Ranking popularności klubów

W kolejnym odcinku cyklu „Ranking popularności klubów” sprawdziłem facebookowe profile zespołów występujących w A-klasie Szczecin II. Tych z czytelników, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję i podkreślam, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie są brane pod uwagę liczby mieszkańców, frekwencja na stadionie czy treści zmieszczane przez kluby. W zestawieniach nie są uwzględniane zespoły rezerw występujących w danej lidze oraz profile nieaktywne od dłuższego czasu.

W zestawieniu klubów z trzeciej grupy szczecińskiej A-klasy uwzględniłem jedenaście z nich. Kilka profili imponuje liczbą polubień, z pewnością mogłyby one konkurować z klubami z wyższych szczebli rozgrywkowych.

Na jedenaście sklasyfikowanych drużyn, pięć nie przekroczyło granicy tysiąca lajków. Trzy kluby mieszczą się w przedziale 1223-1536. Czołowa trójka zdecydowanie wyprzedza resztę stawki, a zwycięzca rankingu „odjechał” wszystkim.

Trzecie miejsce przypadło Hanzie Goleniów, której profil polubiło 2109 sympatyków.

Drugą pozycję w zestawieniu zajął klub Aquila Szczecin. Fanpage tego zespołu lubi 2300 osób.

Zdecydowanym triumfatorem rankingu została Arkonia Szczecin, lider ligowej tabeli. Klubowy profil na Facebooku zalajkowało już 5049 kibiców. Liczba robi wrażenie, nie tylko jak na klasę rozgrywkową, w której występuje Arkonia Szczecin.

 

Ranking popularności. A-klasa Szczecin III

Miejsce KlubMiejsce w tabeliLiczba lajków
1.Arkonia Szczecin 1.5049
2.Aquila Szczecin12.2300
3.Hanza Goleniów13.2109
4.Czarni 44 Szczecin3.1536
5.Kasta Majowe9.1324
6.KS Wołczkowo Bezrzecze10.1223
7.Vielgovia Szczecin5.879
8.Leśnik Kliniska Wielkie13.643
9.Świat Drzewa KP Przecław4.629
10.OKS Goleniów8.600
11. Ehrle Dobra2.350

 

Grzegorz Sawicki

 

Szeroka oferta dla klubów z niższych lig. Odmień graficzny wizerunek swojej drużyny https://grafika-sportowa.pl/

Odzież sportowa na zamówienie  https://keeza.pl/

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.