fbpx

A-klasa Wałbrzych grupa I. Ranking popularności klubów

Kluby z niższych lig rozpoczęły przygotowania.  Jednak sezon wciąż ogórkowy i aby zapełnić pustkę, postanowiłem sprawdzić popularność klubów biorąc pod uwagę liczbę polubień na facebooku. Szczególnie zajmę się ligami, w których występują kluby „najmocniej” obecne na Galaktycznym Futbolu. Dziś kolejne zestawienie, A-klasa Wałbrzych grupa pierwsza.

W pierwszej grupie wałbrzyskiej A-klasy występuje „mocno” zaprzyjaźniony z Galaktycznym Futbolem MKS Szczawno-Zdrój. Klub obecny w mediach społecznościowych, znany już nie tylko w lokalnym środowisku futbolowym. Jednak w moim zestawieniu popularności, to nie „Mineralni” mają najwięcej „lajków na fejsie” wśród zespołów występujących w rozgrywkach A-klasy Wałbrzych I. Paweł Danielak i spółka musieli uznać wyższość Górnika Wałbrzych, co chyba jednak nie dziwi, zważywszy na historię tego klubu. Trzecie miejsce w rankingu zajęli Czarni Wałbrzych. Dodam, że lider rozgrywek, Victoria Świebodzice uplasowała się na 11 lokacie.

Uprzedzając ewentualne komentarze, informuję również, że w przypadku kilku klubów brałem pod uwagę profile, które „żyją” czyli te na których są publikowane w miarę aktualne wpisy.

Ranking popularności klubów A-klasy Wałbrzych grupa I, na podstawie ilości polubień profilu na facebooku. Stan na 25.01.2020.

[ninja_tables id=”1861″]

 

Kolejne zestawienia już w przygotowaniu.

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

2 koment. na temat “A-klasa Wałbrzych grupa I. Ranking popularności klubów”

Komentarze są zamknięte.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.