A-klasa Wałbrzych I. Wysokie zwycięstwo Czarnych Wałbrzych w meczu sparingowym

Czarni Wałbrzych odnieśli zwycięstwo 5:0 w spotkaniu sparingowym przeciwko Husarii Grzędy.

Czarni Wałbrzych w sparingu spotkali się z Husarią Grzędy, która występuje w pierwszej grupie jeleniogórskiej B-klasie. Po rundzie jesiennej zespół zajmuje 8. miejsce w tabeli tych rozgrywek.

Czarni w swojej czwartej grze kontrolnej nie dali szans niżej notowanemu przeciwnikowi. A-klasowy wałbrzyski zespół kontolował grę przez całe spotkanie. Już do przerwy zaaplikowali rywalom trzy gole, po przerwie dokładając kolejne dwa.

Rozegraliśmy dziś czwarty sparing tej zimy pokonując Husarię Grzędy 5:0. Przez cały mecz przewagę mieli Czarni, którzy nie dali pograć niżej notowanemu rywalowi i kolejnymi golami dokumentowali swoją dominację – tak opisują mecz media społecznościowe Czarnych.

Za nami pierwszy sparing. Przegrana z wyżej notowanym rywalem. Jak grać sparingi to tylko z lepszymi. Były fragmenty dobrej gry. Dzięki za sparing. W przyszyłym tygodniu gramy z Podgórzem Wałbrzych – krótko komentuje sparing Husaria Grzędy.

Czarni Wałbrzych – Husaria Grzędy 5:0 (3:0)

Skład Czarnych: B. Rudnicki, P. Rudnicki, Darmochwał, Gołek, Sęk, Chodacki, Misiak, Kasprzyk, Ziątek, Baszak, Konsewicz.

Rezerwowi: Chmura, Pyłka, Kowal, Maciaszczyk, Koszewski, Szarek, Fiszer.

Bramki:  Mateusz Kasprzyk, Damian Ziątek i Przemysław Rudnicki, Patryk Konsewicz, Dawid Darmochwał.

Zachęcam do odwiedzania mediów społecznościowych obu klubów.