fbpx

Klasa okręgowa Ciechanów-Ostrołęka. Dawid Janczyk podpisał kontrakt z MKS Ciechanów

Dawid Janczyk po raz kolejny próbuje wrócić do futbolu. W sobotę podpisał umowę z MKS-em Ciechanów, występującym w klasie okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka.

32-letni Janczyk wciąż próbuje uporać się ze swoją chorobą i wrócić do czynnego uprawiania piłki nożnej. O jego „perypetiach” napisano już tomy, a ja nie będę zajmował się tutaj przeszłością zawodnika  i oceną jego życia, jak próbuje robić to wielu domorosłych „znawców”i moralizatorów.

Dawid Janczyk w sobotę oficjalnie podpisał umowę z piątym zespołem klasy okręgowej (gr.Ciechanów-Ostrołęka) MKS-em Ciechanów. 32-latek był testowany na treningach oraz wystąpił w dwóch meczach sparingowych, w których strzelił dwa gole.

Włodarze MKS-u zdecydowali się na podpisanie umowy z byłym piłkarzem m.in Legii Warszawa i CSKA Moskwa. Klub poinformował o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych. Janczyk wiosną wystąpi na boiskach klasy okręgowej.

Na piłkarski weekend informacja oficjalna Dawid Janczyk rundę wiosenną sezonu 2019/2020 rozegra w Ciechanowie. Dziś ostatecznie zostały podpisane stosowne dokumenty. Serdecznie witamy na pokładzie MKS Ciechanów. Razem walczymy o lepsze – czytamy na oficjalnym profilu MKS Ciechanów.

 

Ze swojej strony życzę Dawidowi Janczykowi udanych występów w zespole z Ciechanowa.

Fot. https://www.facebook.com/MKSCiechanow1927/

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.