A-klasa Warszawa grupa II. Ranking popularności klubów

Po kilku dniach przerwy Galaktyczny Futbol wraca z rankingami popularności w ligach,  w których występują zespoły „obecne” na portalu. Dziś kolejny odcinek cyklu, a w nim zestawienie drugiej grupy warszawskiej A-klasy. Tych z czytelników, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie biorę pod uwagę liczby mieszkańców danego miasta.

W drugiej grupiej warszawskiej A-klasy występuje Vulcan Wólka Mlądzka, który gościł niejednokrotnie na łamach Galaktycznego Futbolu. Klub z Wólki po rundzie jesiennej zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli, ale pod względem popularności prezentuje się dużo lepiej. Profil na facebooku ma aż 1353 „lajki”, co dało Vulcanowi wysoką czwartą lokatę w rankingu.

Trzecie miejsce w zestawieniu okupuje Bór Regut, mający 1505 polubień. Zespół Boru w rozgrywkach plasuje się  po rundzie jesiennej na dalekim 12. miejscu, a kibiców posiada jednak wiernych.

Drugim klubem pod względem popularności w omawianej przeze mnie lidze jest PKS Radość. Ponad 2 tysiące lajków, a dokładnie 2054 pozwoliło zająć drugie miejsce w zestawieniu.

Zwycięzca mógł być tylko jeden, a mianowice AKS Zły Warszawa, niezwykle medialny i popularny klub. W 2019 roku został uznany przez UEFA najlepszym amatorskim klubem w Europie. Ilość sympatyków, która „lubi” profil zespołu na facebooku wynosi aż 12087.

Zgodnie z przyjęto regułą w zestawieniu nie biorę pod uwagę rezerw klubowych.

Ranking popularności klubów drugiej grupy warszawskiej A-klasy pod względem ilości polubień profilu na facebooku. Stan na dzień 13.02.2020.

[ninja_tables id=”2207″]

 

Grzegorz Sawicki

Zwracam się z prośbą o minimalne choćby wsparcie portalu Galaktyczny Futbol. Szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/cpeary

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.