Wielkopolska klasa okręgowa grupa II. Ranking popularności klubów

Po kilku dniach przerwy Galaktyczny Futbol wraca z rankingami popularności w ligach,  w których występują zespoły „obecne” na portalu. Dziś kolejny odcinek cyklu, a w nim zestawienie drugiej grupy wielkopolskiej klasy okręgowej. Tych z czytelników, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie biorę pod uwagę liczby mieszkańców danego miasta.

W drugiej grupie wielkopolskiej klasy okręgowej występuje GKS Lechita Kłecko, z którym już od dłuższego czasu utrzymuję medialny kontakt. Klub z Kłecka był bohaterem jednego z odcinków cyklu mojego autorstwa „Nie tylko Liga Mistrzów” na portalu futbol.pl. Lechita zajmuje drugie miejsce w tabeli rozgrywek po rundzie jesiennej, ale jeśli chodzi o popularność „facebookowego” profilu, nie ma sobie równych wśród konkurentów z ligi. Z ilością polubień 2147, Lechita wygrywa ranking. Muszę przyznać, że bez zdziwienia przyjąłem ten fakt, gdyż klub z Kłecka jest niesłychanie aktywny w social mediach i wciąż przybywa mu sympatyków.

Miejsce drugie w klasyfikacji zajął Pelikan Niechanowo z ilością „lajków” 2023. Zespół na boisku również spisuje się nieźle i zajmuje szóstą lokatę w tabeli rozgrywek.

Trzecie miejsce w rankingu przypadło klubowi CKS Zbiersk. Profil klubu „lubi” na facebooku 1724 fanów.

Należy zwrócić uwagę na bardzo wysoką czwartą pozycję Baszty Przedecz, która po rundzie jesiennej zajmuje przedostatnie miejsce w rozgrywkach. Jak widać sympatycy mocno wspierają zespół, a na „fejsie” jest ich aż 1583.

Zgodnie z przyjęto regułą w zestawieniu nie biorę pod uwagę rezerw klubowych.

Ranking popularności klubów drugiej grupy wielkopolskiej klasy okręgowej pod względem ilości polubień profilu na facebooku. Stan na dzień 13.02.2020.

[ninja_tables id=”2179″]

 

Grzegorz Sawicki

Zwracam się z prośbą o minimalne choćby wsparcie portalu Galaktyczny Futbol. Szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/cpeary

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “Wielkopolska klasa okręgowa grupa II. Ranking popularności klubów”

  1. Ale WKS Owieczki ma największą liczbę sympatyków na profilu społecznościowym ponad 2300 lików

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.