A-klasa Włocławek I. Ranking popularności klubów

Kolejny odcinek z cyklu „Ranking popularności klubów”. W dalszym ciągu „wędruję po profilach” zespołów w województwie kujawsko-pomorskim. Dziś A-klasa Włocławek I. Tych z kibiców, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie biorę pod uwagę liczby mieszkańców danego miasta. W szczególności zajmuję się ligami, w których występują kluby „zaprzyjaźnione” z portalem.

Kolejna liga z województwa kujawsko-pomorskiego. Pierwsza grupa A-klasy włocławskiej składająca się z 12 zespołów. Pod uwagę wziąłem wszystkie kluby oprócz rezerw Orląt Aleksandrów Kujawski, zgodnie z przyjęto regułą.

Niektóre z profili nie są prowadzone na bieżąco, w jednym ostatnie wpisy są bodajże z września 2019. Czas to zmienić, ale pozostawiam ten fakt w gestii zainteresowanych klubów. Siła social mediów jest ogromna, czy to Premier League, czy liga na orliku.

W omawianej dziś lidze, cztery zespoły posiadają profile, które mają ponad 1000 sympatyków. Są to, w odwrotnej kolejności do miejsc w rankingu, Sadownik Waganiec, Tęcza Topólka, Zjednoczeni Piotrków Kujawski oraz MGKS Lubraniec.

Ostatni z wymienionych klubów zwyciężył bezapelacyjnie w zestawieniu. Zespół z Lubrańca może pochwalić się aż 1491 „lajkami”. Drugi w rankingu klub to lider rozgrywek, Zjednoczeni Piotrków Kujawski z ilością polubień 1116. Czołową trójkę zamyka Tęcza Topólka, mając na swoim facebooku 1081 fanów.

 

Ranking popularności klubów pierwszej grupy A-klasy Włocławek pod względem ilości polubień profilu na facebooku. Stan na 26.02.2020.

[ninja_tables id=”2464″]

 

Grzegorz Sawicki

Zwracam się z prośbą o minimalne choćby wsparcie portalu Galaktyczny Futbol. Szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/cpeary

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.