fbpx

Klasa okręgowa Kraków II. Emmanuel Kumah: Nie spodziewałem tak profesjonalnej drużyny, tak dobrych zawodników i całego sztabu szkoleniowego na tym poziomie rozgrywek

Emmanuel Kumah nowy nabytek Wieczystej Kraków, w rozmowie z oficjalnym serwisem klubu stwierdził, że nie spodziewał się takiego profesjonalizmu na tym poziomie rozgrywek.

Emmanuel Kumah podpisał kilka dni temu umowę z Wieczystą Kraków, wiceliderem drugiej grupy krakowskiej „okręgówki”. Były zawodnik Wisły Kraków jest pozytywnie zaskoczony pełnym profesjonalizmem z jakim zorganizowany jest jego obecny klub.

Jestem naprawdę zaskoczony, bowiem moje wyobrażenie o zespole z tej ligi było inne, ale wszystko jest tu przygotowane perfekcyjnie – każdy punkt dnia, treningi, analizy taktyczne. Nie spodziewałem tak profesjonalnej drużyny, tak dobrych zawodników i całego sztabu szkoleniowego na tym poziomie rozgrywek. Aż trudno mi uwierzyć, że to jest klasa okręgowa! Jestem naprawdę szczęśliwy, że dołączyłem do Wieczystej – powiedział Kumah cytowany przez oficjalny serwis Wieczystej.

Odkąd dołączyłem do zespołu czuje się bardzo dobrze. Spotkałem tu mnóstwo dobrych ludzi i bardzo dobry sztab szkoleniowy. Trzymam się blisko z chłopakami, którzy mnie przyjęli i zaakceptowali, więc nie mogę czuć się tu osamotniony – podkreślił zawodnik.

Źródło: http://kswieczysta.pl/

Zdjęcie: Klub Przyjaciół Wieczystej Kraków

 

Grzegorz Sawicki

Zwracam się z prośbą o minimalne choćby wsparcie portalu Galaktyczny Futbol. Szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/cpeary

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.